Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj?

Born2rise kérdése:

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok, középiskolás.

Jó természetű, határozott, ha arról van szó tudok komoly lenni (pl. most) igazából meg ilyen vicces, jókedéjü fiú.

Suliban, elég sokszor fiú meg lány osztálytársaim leszólnak, nem vesznek komolyan, mindig csúfolnak, szopatnak. (ellnézést a kifejezésért)

Pl.: multkor valaki eleresztette egy galambot, rámfogták, égtem az egész osztály elött; multkor is egy lány beszólt nekem, mikor semmi olyat nem csináltam és ha visszaszólok, akkor még én vagyok a bunkó.

Velem van a baj, hogy eszembe se jut mást piszkálni, csúfolni az adottságai (vagy csak úgy, mert unatkozom) miatt? Néha viccből, de persze akkor se bántóan, nem olyan hangvétellel.

Köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 9. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen galamb? Mit fogtak rád?
2015. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jackson666 ***** válasza:
Ne legyél csicska küld el őket a halál náthás fas.ára akinek meg kell zuzzál oda nekik.
2015. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd elő a férfi énedet és küldd el melegebbre őket, állj a sarkadra. Kezdj el gyúrni, ne legyél puhap @cs. Aki beszól, annak szólj vissza durvábbat, de soha ne Te kezdd el a bunkózást. Csak mutasd ki a fogad fehérjét! Hajrááá
2015. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam el teljesen a nyafogásodat(van belőle az oldalon millió), de annyi megragadt, hogy fiú vagy és ha egy fiú azt kérdezi "vele van a baj" akkor igen vele van a baj mert nincs töke...egy férfi ilyet nem kérdez hanem cselekszik
2015. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok igazából puha pocs, szóval el szoktam kuldeni nagyon kemenyen őket, ha ugyvan, csak megkérdeztem, hogy most nem értem, miért kezdik el, mikor semmit nem csináltam.

2015. febr. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!