Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nagyon ideges...

Mit tegyek, ha nagyon ideges vagyok mielott veluk talalkozok?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, anyukammal nem jo a kapcsolatom igy mindig "potanyukakat" keresek magamnak, es ha lesz egy ilyen szemely az eletembe, nagyon kotodok hozza, fuggok tole... Szeretek is felnottekkel beszelgetni. Tudom, hogy ez a fugges nem teljesen normalis, es jarok pszichologushoz is, de vele annyit ertem el, hogy mar hozzabis kotodok. Ha talalkozok egy felnottel akivel joba vagyok, vagy pszichologushoz megyek akkor en mar elotte nem tudok enni, gyomoridegem van, megy a hasam, oriasikat kell nyelnem, azt erzem, hogy hanyni fogok, volt, hogy mar olyan rosszul voltam, hogy el se tudtam menni a talalkozora. Miutan talalkozunk es elkezdunk beszelgetni eleg hamar elmulik, de az elotte levo par ora az borzalmas. Lehet ezellen tenni valamit?
2015. febr. 10. 12:51
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja es azt mellozzuk, hogy guritsak le elotte egy felest:)

Tudom hatasos, de nem lehet mindig

2015. febr. 10. 12:54
 2/2 anonim válasza:
En ha randzizni megyek erzem igy foleg ha jo benyomast akarok kelteni ha nagyon tetszik a fiu mindig ugy faj a hasam hogy megdoglok en mindig azzal nyugtatom magam hogy nem lesz semmi baj meg hat mi tortenne probalj lenyugodni tereld el a gondolataid
2016. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!