Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amikor ismerősökkel találkozok...

Amikor ismerősökkel találkozok, és férfiakkal kézfogás van, akkor illetlenség nem puszilkodni a nőkkel? Szerintem az már egy intimebb üdvözlés, nem tudom h a nőknek jó-e? 34/F

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem illetlenség, de a nő viselkedéséből kiderül, hogy mit vár el.
2015. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőt ez nem zavar. Engem pl végtelenül taszít ez a dolog. Soha egy férfival sem puszilkodom, sőt ha nem muszáj, akkor a kézfogást is hanyagolom.

Hozzáérni sem szeretek másokhoz, kivétel a párom és a legjobb barátnők.

2015. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. A barátnőim között is sokféle személyiség van. Van, akivel csak köszönünk egymásnak, van, aki "úgy tesz, mintha" (ezt sosem értettem, de ha így jó neki, tőlem aztán...), van, akivel puszi. (A férfiismerőseim az 1. és a 3. kategóriába sorolhatók, vegyesen.) Ha megismered, akkor már tudod, milyen. Szerintem lényegében mindegy, csak üdvözöld. Illetlenségnek csak azt mondanám, amikor majdnem átesik rajtam az illető, hogy kezet fogjon az összes férfival a társaságban, én meg mintha csak a díszpálma lennék a sarokban:S 32N
2015. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éltem kint Párizsban. Ott a Férfiak iss puszit adnak az ismerősöknek. Családban, barátok közt meg van hogy 6-8 pár puszi is jár/koponya egy embertől. De náluk ez a normális. De szerintem itt is csak túl misztifikáljuk a dolgot.
2015. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én oda szoktam köszönni, esetleg intek egyet egy pillanatra (persze nem úgy, mint Don Corleone a piacon). Kezet nem illik nyújtani egy nőnek, azt ő kezdeményezheti, bár én néha ezt megszegem. A pusziszkodás viszont szerintem is túl intim, hogy ismeretlenül így történjen az üdvözlés, többszöri találkozás után viszont már normális. 21/f
2015. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csajként nem szeretem ezt a pusziszkodást, olyan erőltetettnek érzem férfiakkal is, nőkkel is. Sokkal jobban szeretem, ha simán csak köszönünk egymásnak, távolabbi ismerősöknél utálom, ha "benyomulnak" az aurámba. Közelebbi barátoknál meg megszoktuk már, hogy nincs ilyesmi testi kontaktus.
2015. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!