Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vam egy számomra nagyon...

Vam egy számomra nagyon szimpatikus lány (? )

Figyelt kérdés
Holnap után lesz a legjobb barátom születésnapja. Számomra nagyon fontos és szeretnék valami jó ajándékot adni. Sajnos nem tudom hogy mi lenne a legjobb. Én 18 éves fiú vagyok. Ő 15 éves lány. Nekem nagyon sokat jelent. Én többet is érzek iránta mint barátság ezért kérlek, ha valakinek valamilyen ötlete van kérlek osszátok meg velem. Köszönöm szépen előre is.

2015. febr. 12. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a szülinap dolog nagyon nagy ziccer egy ilyen helyzetben! Ha szeretnéd, hogy ő is tudja, mit érzel, akkor egy hasonló ajándék jó lehet: 15 olyan tárgy (merthogy 15 éves lesz), ami közös emlékekre utal. Pl. egyszer voltatok valami jó filmen ketten, ahol érezted, hogy mindketten nagyon jól elvoltatok, akkor veszel neki egy pohár popkorn. Egy másik közös élményről meg megint másik ajándékot, lehet apróság is, a lényeg, hogy ő is emlékezzen ezekre, és 15 darab legyen a tárgyakból. Emellé írj egy levelet, amiben elmagyarázod, hogy melyik tárgy melyik közös emléketekre utal, majd a végén őszintén írd le, hogy mit érzel, és ezek az emlékek neked mit is jelentenek.
2015. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vallj neki szerelmet, ha ő is így érez akkor élete legjobb szülinapi ajándéka
2015. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy már említettem neki a dolgot amire a második kommentelő gondolt és hát nem túl biztató az amit a vallomásra reagált.
2015. febr. 12. 21:10
 4/4 anonim válasza:

Tudom, hogy kicsit indiszkrét kérdés, de: Mit reagált? Tehát tudja, hogy tetszik neked, és szerinted ő neki te nem? Csak mert ha így van, akkor inkább a szülinapján ne "nyomaszd" ezzel, valószínűleg úgyis annyi minden van, felhajtás, stressz.

Adj valami személyeset, arra sajnos nincs sok ötletem, de az első válasza nagyon tetszett, vagy süthetnél is neki, aztán maradjon ennyiben egyelőre, semmi vallomást.

Esetleg miket szeret csinálni vagy valami, ami jellemző rá? Ha ezeket tudjuk, könnyebb ajándékot mondani :)

17/L

2015. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!