Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire szoros a kapcsolatod...

Mennyire szoros a kapcsolatod a legjobb barátnőddel?

Figyelt kérdés
Hány éve vagytok barátnők? Mennyit beszéltek, hányszor találkoztok? Tudod, hogy hogyan telt egy adott napja? Email,chat,sms,facebook,telefon,személyes találka? Melyik mennyire gyakori? Van olyan vele kapcsolatos dolog, amiről csak te tudsz?

2014. okt. 14. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel 11 éve tart a barátságunk. Jelenleg Olaszországban él már egy ideje , de ettől függetlenül nagyon jóban vagyunk. Nem is kell mindennap beszélnünk, csak elég a tudat, hogy ő ott van, ha kell és lehet rá számítani :D Amikor hazajön akkor viszont nagyon sokat találkozunk :D És igen , nagyon sok titkot osztunk meg egymással, amit más nem tud :D
2014. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 éve

Telefonon és személyesen, kb. hetente

Nem vagyunk "sziámi ikrek", de tudjuk, mi foglalkoztatja másikat. Biztosan tudunk olyat egymásról, amit más nem, de ezt nem tartom számon...

2014. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már 1 éve.Beszélni minden nap beszélünk viberen vagy telefonon.Találkozni heti 1x nagyon ritkán 2x.Mivel Pestre költözött és a munkaideje elég rossz,többnyire hétköznap szabadnapos,de akkor meg én dolgozok.Így elég nehéz találkozót egyeztetni.Nagyjából tudom,hogy telik a napja,ő is az enyémet,mert ilyen tájt vagy este beszélünk és én is ő is elmondja,hogy telt a nap :)

Igen elég sok olyan dolog van amiről csak én tudok vagy max régebbi legjobb barátnői.De egy pár dolog ami pl barátságunk alatt történt csak én tudok!:)


Mi barátságunk elég szoros. Régebben míg itt a városban lakott 5 percre,akkor minden nap több órát is együtt voltunk. Szóval kicsit fura,hogy lassan 2 hónapja ilyen heti 1x találkozunk pár órára.De kihasználjuk :)

Eléggé hiányzik.De nem tudok mit tenni sajnos. Párjához költözött.Dolgozunk reggeltől délutánig.

2014. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gimi 2. évében lettünk barátok, azaz 2 éve. Eleinte csak úgy elvoltunk, hogy legyen kivel beszélgetni, de egyre szorosabb a barátságunk, együttesen formáljuk a másikat, mivel nagyon különbözőek vagyunk. :D Minden hétköznap találkozunk ugye a suli miatt, de ez már csak egy évig lesz így. Sulin kívül is szoktunk sokszor eljarkálkálni ide-oda.

Minden hülyeséget megosztunk egymással, azt is tudom, mikor jött meg neki, mikor volt együtt a barátjával... :DDD De nagyon élvezem, hogy ilyen laza a kapcsolatunk, nem illedelmeskedünk egymással szemben. :))

2014. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17:58-as vagyok.


Utolsó, én is tudok ilyeneket a legjobb barátnőmről :D Volt egy időszak amikor egy csomószor egyszerre jött meg és egyszerre szenvedtünk,kinek fáj jobban a hasa stb :DD Sőt egymás előtt is lazán lezuhanyzunk és borotválkozunk.Szóval nálunk sincs szégyenlősködés :D

2014. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!