Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tud mindenhol megtaláln...

Koncocska kérdése:

Hogyan tud mindenhol megtalálni ez a lány?

Figyelt kérdés

Ok, igyekszem rövidre fogni... A suliban nem érzem valami jól magam. A jelenlegi padtársam (hívjuk most simán X-nek) egy igazi piócacsaj. Totál rámcuppant az utóbbi időben, állítja, hogy legjobb barátnők vagyunk, de a hátam mögött mindent mond rólam. Naszóval. Van egy instagram profilom ahol személyes dolgokat osztok meg (amivel kapcsolatban vagyok az osztálytársaimmal) és van egy olyan profilom ahol inkább elvont, más stílusú fotókat posztolok (ezt nagyin nem akarom hogy bármelyik osztálytársam lássa, mert bármit csinálok ami nekem jó, kicikiznek)

Na ezutóbbi fiókot igyekeztem minél jobban eldugni előlük, tényleg nem említettem nekik, és nem is sejtették. Na ez a csaj most megtalált és iszonyú gáz mert nem tudom hogy csinálta, és tök ijesztő, mert ezek szerint kutat utánam....???

Egyébként ugyanez történt snapchaten is, ott is ugyanúgy megtalált... kezdek nagyon befosni :D de most komolyan... hogyan tud megtalálni akárhol????? Nem kitalálható az oldal neve, nem ugyanaz az e-mail cím, minden más, mint a személyes profiljaimon... még a profilképen sem én vagyok... hogyan és miért csinálja?? (Nekem speciel nagyon ijesztő...) és mit csináljak? ><


2015. febr. 21. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktad egyedül hagyni a gépeddel,telefonoddal a csajt? Közös ismerős,aki tud a másik profiljaidról és beszélhetett neki róla?
2015. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy (karácsonykor?) kapott tőled egy olyan "kör e-mailt", amelyen címzettként 150 ismerősös címén felül a többi tartalék címed is ott volt. És a címzett listád átnézése után rákeresett ezekre az e-címekre.


Vagy rádakaszkodott egy kémprogrammal? Esetleg pont a telefonodra települt rá ál-frissítéssel egy vírus, aztán ha telóról netezel...

Számítástechnikából penge a csaj? Bár elég ha egy ismerőse megszerez neki egy ilyen prg-ot.

2015. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, volt, hogy odaadtam neki a telefonomat, de akkor végig ottvoltam, és csak játszott. Netes alkalmazást nem is tudott volna megnyitni, mert nincs mobilnetem, anélkül meg semmi ilyet nem tud megnyitni...

Bár...nem tudom, ismeritek-e az ilyenfajta lányokat, mint ő, akik bárkit megtalálnak bárhol. Ha tetszik neki egy fiú (ja kb az összes) akkor kb minden oldalon meg tudja találni... mindent megtud róla... ilyen 'stalker' csaj :D nemtom eléggé ijesztő...

Abszolút nem nagy észlény, nem hinném, hogy tudna ilyen kémprogramot kezelni, de igazából már ezen sem lepődnék meg :D >< nagyon fura... tiltsam le szerintetek?

2015. febr. 21. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

"ja kb az összes"

:))

2015. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javasold neki, hogy pályaválasztásnál vagy a bűnűgyi rendőrséget, vagy az elhárítást válassza-bár meglehet apuka már ott van, azért ilyen a vérvonal:D
2015. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:DDDDDD
2015. febr. 22. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Google képkeresőben nem tudta megtalálni valamelyik képet,ami azokon a profilokon meg a nyilvánoson is fenn van?
2015. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!