Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm vágja a...

A legjobb barátnőm vágja a csuklóját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném erről lebeszélni őt. amikor kérdeztem tőle, hogy miért, könnyes szemmel bizonygatta, hogy neki mindenkinél rosszabb, hogy ő mit él át lelkileg, meg nem tudja, hogy miért barátkozom vele, mert nekem sokkal jobb, mert mindent megkapok, rögtön, amikor csak akarom... meg ilyeneket mondott. ezeknek nagy része nem igaz,de teljesen elfordult tőlem. nem tudom mit csináljak...

Valakinek tipp vagy tapasztalat van?


2015. febr. 22. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
mutass egy olyat neki, akinek tényleg rossz. Rájön, hogy a szaros kis élete nem lesz attól jobb, hogy sirdogál
2015. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen baratnom es en mar a sokadik "igerem tobbet nem csinalom utan " beszeltem a tanarral es ok a szulokkel ,mert ez egy nagyon veszelyes dolog...akk persze az volt h nekem ehhez nem volt kozom stb,de pl most gyakran megkoszoni nekem es mar latszik a karjan is a valtozas :) Szerintem te is szolj ,mert ez nem jatek .,,en is sokszor eldugtam a sniccerét stb,,,de ez nem allapot
2015. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni h a pszichologustol lett jobban:D
2015. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Milyen problémáiról tudsz?


Ha tudok segítek, egyébként én is vagdosom magam.

2015. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Depressziós és frusztrált. Így vezeti le a feszültséget, a fájdalom hatására egy rövid ideig képes megnyugodni. Pszichológus, gyermekpszichológus tud ezen segíteni első körben. Ha pedig súlyosabb és nem javul, akkor pszichiáter és gyógyszer kiegészítésként.


1: Tévedés. Még szarabbul fogja magát érezni.


4: Miért vagdosod magad? Akarsz róla beszélni?

2015. febr. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Rákiabálnék, hogy "minek vágod magad, hülye vagy???"

Amúgy ezt is gondolom. Aki vágja magát, az megérdemli, ha ennyi esze van.

2015. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt még elfelejtettem írni, hogy nagyon makacs, az iskolai védőnő is meg az osztályfőnökünk is sokat beszélt vele, de nagyon ellenkezik, mert azt hiszi ettől csak jobb lesz...


Mégegyszer köszönöm, hogy válaszoltatok

2015. febr. 23. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!