Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Hogyan szerezhetnék magamnak egy BFF-t?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem járok iskolába így nem tudok ismerkedni. Utálok itthon lenni és kéne valaki akivel elüthetném az időt. Tudnátok valami tippet adni? Bulizni nem járok, meg nagyon sehova se. Facebookon meg nem tudom kivel barátkozhatnák össze. :(

2015. febr. 23. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
rajzolj egyet magadnak
2015. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a BFF?
2015. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BFF = Best Friend Forever = Legjobb barát mindörökké


Ilyet egy módon NEM találsz 100%-osan: Ha keresel. Szerezz haverokat, köss laza ismeretségeket. Azok közül egy idő után majd lesz pár akit barátodnak hívhatsz. És ha szerencséd van akkor lesz közülük egy aki kiemelkedik a többi közül. (De rossz hírem van, semmi sem tart örökké, max egy életen át. És az néha épp elég.)

Ez otthonról meg facebookról nem fog menni. Járj emberek közé, keress olyanokat akikkel hasonló az érdeklődési köröd, de ez a direkt "Looking for a Friend" hozzáállás szerintem a legritkább esetben vezet sikerre...

2015. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemed és korod?
2015. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok. A szüleim akarták hogy ott hagyjam az iskolát és teljesen magamba roskadtam mert nincsenek barátaim. :/
2015. febr. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!