Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hol szerezhetnék...

Szerintetek hol szerezhetnék Koreai fiút magamnak? Próbáltam már Facebookon, de vagy idős volt vagy nem tudott magyarul. Próbáltam már az utcán, de nem találtam.14-16 éves Koreai fiút keresek.

Figyelt kérdés
(Budapestit)

2014. aug. 27. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok de viszont nem koreai :D

Amm mért pont koreai?

18f

2014. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Mi bajod van hazád fiaival? Tanuld meg a nyelvüket, aztán húzzál Ázsiába akkor, ott találsz.
2014. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Divatból kell neki.


Menj Koreába és ott találsz eleget. :) Itt nem fogsz sokat találni, tudod kicsit messzebb élnek. Esetleg menj koreai étterembe és egy kimchi fölött elmélkedj a dolgon. :D

2014. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Menj el a Samsung gyárba Jászfényszaruba ott van annyi mint a dög!
2014. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Koreai kulturális központ, XII. Nagy Jenő utca


nézd meg, milyen rendezvényei vannak.

2014. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#4-es, szerinted a Samsung gyárban hány 14-16 éves koreai fiú van?
2014. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nézz el egy Nippon Groove-ra (ha tartják még), vagy AnimeConra, hátha találsz egyet, bár oda is leginkább szerintem a kínai piacos, kínai kajáldás emberek fiai járnak menőzni mert rájöttek, hogy az oda járó csajok mennyire rá vannak kattanva az ázsiaiakra. De talán szerencséd lesz.
2014. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem divatból szeretnék Koreai fiút. Sem azért mert bajom lenne a magyar fiúkkal. Volt magyar fiúm.Azért szeretnék Koreai fiút, mert van pár ismerősöm akinek van Koreai fiúja és azt mondja nagyon kedvesek,törődőek és hogy Ő ilyennel a hazánkban nem találkozott. (Nem azért hogy megsértsek bárkit.Szeretlek Titeket is!:3333)

Nagy fanatikusa vagyok Koreának és nem divatból.Ahova én járok közösségbe a Koreaiak vagy az Ázsiaiak melegek,köcsögök,csúnyák stb. a többiek szerint. Engem nem érdekel mit mondanak... Én akkor is szeretem Őket!:3 <3

Nem azért szeretem Őket mert sexy-k és különlegesek...

Már én is észrevettem hogy mások mint Mi európaiak. Amikor a VB volt mi is volt???! Megsérült az egyik játékos és a meccs közepén a Koreaiak odamentek segíteni neki.

A kimchi finom (Aki nem tudná a kimchi egy Koreai étel= Csípős káposzta), de nem a kedvencem. Inkább ramen :D

2014. aug. 27. 14:54
 9/20 anonim ***** válasza:
Látogass el a Blizzcon-ra, vagy valami Starcraft rendezvényre, ott lesznek garantálom!
2014. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Voltam mára kkk rendezvényein és MondoCON-on meg minden hasonló cuccon. Velem egyidősek nincsenek. :)

Egy 14 éves lányt ismerek. :)

2014. aug. 27. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!