Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Nemtudom szerintem...

Mi ez? Nemtudom szerintem ostobaság de a következő a történet: Egyik reggel felkelek mert csenget valaki. A legjobb barátnőm az. Azt mondta látott valamit amikor a temetőn keresztül jött haza. Mi volt az?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 08:29
 1/9 Legoman ***** válasza:

Akármi lehetett.

Lehetett szellem, vagy egy élő ember, aki a temetőben volt.

Ezt így nehéz megmondani.

2014. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazat van.
2014. dec. 24. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Egész biSZSZtos, hogy látott valamit! Sírköveket!! Embereket. Madarakat, fákat, bokrokat, felhőket.


Egy időben temetőben csöveztem, ott is aludtam rendszeresen. Én is láttam ezeket. Halál komolyan.

2014. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már nem 1-2 érdekes dolgot hallottam ismerőstől a helyi temetőről, nem félek éjjel tőle, de azért nem futnák azokkal össze akiket az ismerősöm látott..
2014. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miket látott?
2014. dec. 25. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:

"látott valamit".

Tőle kellett volna megkérdezni, hogy mit.Vagy ez most találós kérdés?

2014. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem találós kérdés csak nagyon beparázott és ő még nem regisztrált így engem kért meg,hogy írjam ki.
2014. dec. 25. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, hogy szellemet látott, de bármilyen másik ,,természetfeletti" lényt láthatott. Az sem kizárt, hogy egy másik síkra látott át és csak egyszerű embereket/embert látott, csak nem rendesen.
2014. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én (egy ismerősömmel)akivel egyszer éjjel épp egy temetőn mentünk keresztül, az út lerövidítése céljából, azt láttuk, hogy egy kis területen feltámad a szél, egy tuja bokor hajlongott a szélben, de máshol egy levél sem rebbent és feltűnt ott a bokor mögött egy kb ember nagyságú, zöldesen foszforeszkáló alak, de mivel a bokor kissé takarta, nem igazán sikerült megfigyelni, mi az, de nem is akartuk közelebbről megszemlélni.Ezt a zölden világító valamit egy halványabb "fény aura" vette körül.Nos, kétség kívül láttam"valamit".De biztos vagyok benne, hogy még így leírás alapján sem fogja senki megválaszolni, mi lehetett az! Akkor a te neked szerinted ki tudná megmondani, mit látott a barátnőd, mikor semmit sem tudunk a dologról, csak annyit, hogy "valami".
2014. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!