Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagáljak vissza?

Hogyan reagáljak vissza?

Figyelt kérdés
Sokszor beszólogatnak és egyszerűen nem tudom h hogyan reagáljak le bizonyos dolgokat mert nem szeretnék szócsatába keveredni de nem akarok csöndbe elviselni h megaláznak. Légyszi normális válaszokat

2015. febr. 27. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy HEEEEEEEEEEEEEE, és nézz csúnyán hozzá.
2015. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezdj el röhögni
2015. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mit akarsz? :D ha visszaszólsz, abból szócsata lesz, ha nem, akkor csöndben elvisleed.
2015. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy aktualitással válaszolnék. Most volt itt a Swarzi Magyarországon. Azért kezdett el gyúrni, mert egy vézna gyerek volt és királynőnek csúfolta a többi gyerek. Egyes gyerekek és felnőttek már csak ilyen gennyládák. Elhatározta, hogy erősebb lesz mindegyiknél. 20 évesen már ő hozzá képest voltak lányos alakú bálkirálynők a régi gúnyolódói.


De követheted az én példámat is, de nem javaslom. Önvédelmet tanultam, különböző harcművészetek ötvözetét, és még bunkóbb vagyok szándékosan, mint a legprimitívebb emberek. Nagyon keményen be szoktam szólni, sok esetben nem is várom meg, hogy engem szóljanak meg. A háttérben adakozó vagyok és segítő azok felé, akik megérdemlik. Ha tudnád, hogy mekkora tapló emberek szoktak engem lebunkózni... Magamban mindig nevetek rajtuk. Azok szerint, akik felé a jó oldalamat mutatom, különösen intelligens vagyok, ez nem öndicséret. A munkám is olyan (műszaki-tervezői), hogy kevesen tudják ezt a területet jól csinálni (sajnos, mivel így nehéz segítséget felvenni).


A lényeg: Ne hagyd magad!

2015. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm eddig ez volt a legjobb válasz amit beküldtek :)
2015. febr. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!