Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm sokszor kér...

Legjobb barátnőm sokszor kér tőlem tanácsot szinte csak párkapcsolat ügyben. De én érdemleges tanácsot nem tudok adni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem még sose volt párkapcsolatom,randizgattam,ismerkedtem, de nem sok alakult ki.Így e téren eléggé tapasztalatlan vagyok. Ő mindig a párkapcsolata ügyében kér tanácsot,hogy én kívülről másképp látom.Ez oké, én elmondom a véleményemet.De én vagyok a hülye,hogy ezt meg azt tanácsolom.Ez így nem jó stb.

Mikor mondom,hogy nincs ebben tapasztalatom honnan tudhatnék bármit is. Akkor meg jön,hogy vmilyen rálátásom csak van.


Amiben van is egy kicsi tapasztalatom abban maximálisan tudok tanácsot adni.De amiben nincs ott elbizonytalanodok.Csak amiket hallok azokból nyerek némi információt,de az nem ugyan az :/


Hogy mondjam meg barátnőmnek ezt normálisan?


2015. febr. 28. 12:57
 1/3 anonim válasza:
Mondj neki valami olyasmit hogy pl: sajnálom de ebben nem tudok tanácsot adni mert nem igazán vagyok tapasztalt még ebben a témában és ha tudnál segíteni segítenél de nem tudsz.Legyél vele őszinte csak szépen normálisan mondd meg neki és akkor nem lesz baj:)!
2015. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki,hogy nincs tapasztalatom ebben,nem tudok sajnos tanácsot adni. Arra mondja,de külső szemlélőként csak látok vmit,csak tudok mondani vmit.Ismerem őket akkor biztos tudok tanácsot adni stb.


Következőleg majd megpróbálok megint beszélni vele.

Kicsit rosszul esik,hogy legjobb barátnőmnek nem tudok tanácsot adni ebben.De hát nem érti meg.

2015. febr. 28. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondd meg neki, hogy akűárhányszor megpróbálsz valamit tanácsolni, az neki nem jó, de már mondtad, hoyg nincs a témában tapasztalatod, így nem érted, mit vár el tőled mégis. Most dönste el, hogy érdekli-e a véleményed vagy nem, mert a folyamatos lecseszésre nincs szükséged.
2015. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!