Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki mér 5 éve a legjobb barátnőm és mindig tudtam róla, hogy egy pletykás csaj aki sokmindenkiről terjeszt mindent, de eddig ellenem nem tett és aranyos és vicces lány aki nagyon ragaszkodik hozzám így nem foglalkoztam vele. Még így sem, hogy lassan intő jel volt, hogy senki nem barátkozik vele csak felületesen. Mindenki óva intett tőle, hogy vigyázzak vele, de biztos voltam benne, hogy velem nem tenne semmit. De a napokban csúnyán összevesztem egy fiúval akivel ők nagyon nem bírták egymást, de a fiú, hogy rólam tudjon valamit kibékült vele és jóban lettek. De mivel még mindig rosszban voltunk így azt hazudta a barátnőmnek, hogy én neki nem vagyok igaz barátja hanem csak azért barátkozom vele mert szorgalmasan tanul és mert félek, hogy rólam is elterjesztene valamit. A barátnőm erre ahelyett, hogy velem beszélte volna meg mérgében keresett rólam egy előnytelen képet és elküldte a fiúnak aki ezt ki is tette valahova és csak több ember kérésére szedte le. A barátnőm egy héttel ezután bevallotta ezt nekem és bocsánatot is kért, hogy rájött, hogy ez hülyeség és jobban belegondolva ezt már észlelte volna. Azt gondoltam, hogy ez le is zárult és nem foglalkoztam vele. Kibékültünk miután nekem csinált egy bocsánatkérő levelet amiben leírta, hogy sajnálja és neki mennyire fontos a barátságunk. Közben a fiúval akivel ő jóban lett én kibékültem és alakulóban vagyunk (persze elötte kifaggattam h tetszik e neki, de elmesélte, hogy nem, sőt amialatt utált a fiú ő akkor is azon volt, hogy összehozzon minket és kibékítse). Újra megbíztam benne és elmondtam neki, hogy elkezdett nekem tetszeni egy másik srác és, hogy beszélgetek is vele mindennap, de majd a többit elmesélem neki. Csakhogy ez a másik fiú jóban van az elsővel és ma elmondta nekem, hogy az első fiú mesélte neki, hogy a barátnőm neki beharangozta, hogy én átfogom őt vágni ha összejön velem és, hogy szerinte csak hülyítem, mert beszélgetek valami másik sráccal akiről neki nem meséltem, de ezt majd még kifejti neki (gondolom arra vár, hogy én kifejtsem neki). Teljesen kivagyok akadva és nem tudom, hogy mit tegyek. A második srác azt tanácsolta, hogy ne mondjam el neki, hogy tudom, hogy elárul hanem használjam ki az infót és leckéztessem végre meg. Én őszintén azt sem tudom, hogy inkább sírnék csalódottságomban és kiabálnék vele, hogy miért csinálja pont velem ezt aki mindig kiállt érte vagy üssem meg és hagyjam a francba. Nagyon idegesít a dolog mert elveszteni nem akarom mint barátot mert nagyon sokmindenen mentünk már keresztül, de ezt én nem fogom neki elnézni mert szerintem ez undorító amit csinál a friss barátja miatt. Megértem, hogy nincs sok barátja és ezért próbál barátkozni, de kiakaszt, hogy engem dob oda a sikeréért. A másik baj az, hogy a második fiú nem akarja, hogy ezt a barátnőm szemére vessem mert ha megteszem akkor az elsővel tönkremegy a barátságuk, mert 1.ezt úgy mondta el neki, hogy ne mondja el senkinek 2.nem tudja, hogy ő az a fiú aki egyrejobban tetszik és kiakadna ha megtudná, hogy a legjobb barátja elkezdett lecsapni a kezéről (ez is szemét dolog tudom, de ez már nem az én dolgom). Kérlek írjatok véleményt és segítsetek, hogy mit tennétek a helyemben:( 16/l

2015. márc. 1. 21:52
 1/2 anonim válasza:

A helyedben én számonkérném a barátnőmön ezt a megbízhatatlanságot, és megígérném neki, hogyha még egyszer ez előfordul, akkor megszakítasz vele minden kapcsolatot... Ha szeret valószínűleg összeszedi magát és nem tesz ilyet többet, de azért gondold át hogy mit mondasz el ezek után neki.

Az első fiú smafu lenne nekem a cselekedete után, de természetesen nem ez a követendő példa...De azért meggondolandó, hogy komolyan akarsz e tőle valamit ezek után.

17/f

2015. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én elkezdenék pletykákat terjeszteni RÓLA. Rólam mindig mindenki pletykál, Én szívem szerint MEGÖLNÉM AZ ÖSSZES PLETYKÁS HÜLYEGYEREKET.

10/l

2015. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!