Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ilyenkor mit kéne...

Szerintetek ilyenkor mit kéne tennem, ill. szerintetek jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm elment a suliból, mégpedig egyetlen szó nélkül.

Egyik nap még órákat beszélgettünk, aztán úgy volt, hogy beteg. Ráadásul nem is kereste a társaságomat, a lecke sem kellett neki (nehogy azt higgyétek, én kerestem de olyan lerázó "most nem érek rá" válaszokat kaptam). Utána egyik nap a másik barátnőjével együtt mentünk haza, és mondta, hogy a lány épp felvételizik. Nekem nem is szólt semmit,de azt gondoltam, hogy azért hogy ha nem veszik fel, ne emlegessük, meg ilyesmi. De most felvették, és elment, és ezt is az ofőtől meg a másik barátnőjétől kellett megtudnom. Ráadásul letörölt facebookon, nem válaszol skype-on, és ma benn volt az anyja hogy elhozza a cuccait, tehát nem fog bejönni búcsúzni sem. Egy nyamvadt viszlátot sem kaptam, ahogy a többiek sem, és irtó dühös vagyok. Az anyjával a többi lány tartja a kapcsolatot, és szervezni akarnak egy búcsúbulit, ami egyben valaki másnak a szülinapja, de én úgy nem akarok elmenni, hogy ő is ott van. Szerintetek most akkor mit kéne csinálnom?



2014. okt. 9. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát furi.

Menj el a buliba majd csak kiderül.

Nem tettél semmi rosszat neki?

Kérdezd meg a többi barátnőt, hogy miért történt ez.

2014. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy előtte kezdtünk jobban lenni, és órákat beszélgettünk, pedig előtte volt egy elhidegült időszak. De ami még fontosabb, hogy nem csak tőlem nem köszönt el, hanem gyakorlatilag senkitől a másik haverján kívül, pedig itt nagyon sokan szerették, sok barátja volt. És azért váltott iskolát, mert az iskolaRENDSZERT nem szerette, nem minket. És ezért durva ez a helyzet. És nem akarom elrontani a másik csaj szülinapját azzal hogy összeveszek a lánnyal
2014. okt. 9. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!