Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha szerintem...

Mit csináljak ha szerintem megsértettem az egyik barátomat?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy tök jóba lettünk az utóbbi hónapokban, úgy gondolom az egyik legjobb haverom, csak nem is annyira régen amikor beszélgettünk ami kissé átment már vitába olyanokat mondtam nem kifejezetten róla hanem úgy általánosságban beszélve amivel őt is eléggé megsérthettem. Igazából nem is mondtam komolyan és nem teljesen igaz amit mondtam csak hirtelen érzelmi felindulásból jöttek ezek a dolgok, mert eléggé rosszul vagyok mostanában így lelkileg. Hát azóta beszélünk meg minden, de hát úgy látom kicsit másképp áll hozzám, és úgy gondolom én voltama hülye. De már túl rég történt ahhoz, meg annyira nem volt komoly veszekedés hogy én elkezdjek bocsánatot kérni mert felesleges. Csak hát így nem is tudom mit lehet így csinálni...

2015. márc. 3. 01:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja ha az segít valamit hogy miket mondtam... Hát, nekem pont előtte baromi sokat segített egy rosszabb időszakomban, amikor így rólam meg az emberekről beszélgettünk felhozta hogy milyen sokat változtam pozitív irányba ahogy viselkedek az emberekkel meg vele is, akkor elkezdtem taglalni hogy engem aztán nem érdekel egyik ember sem csak ha épp olyan kedvem van, és hát amúgy is csak azért vagyok barátságos és közvetlen már bármelyikkel mert annyira semmibe nézem az összeset a véleményével meg a személyével együtt, hogy nem érzem úgy hogy lenne min szoronganom. Szóval ilyesmiket ragoztam a végtelenségig...
2015. márc. 3. 01:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Most mit izgat, ha amúgy is semmibe nézed őt a véleményével meg a személyével együtt?
2015. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem nézem... Csak hirtelen felindulásból épp ez jött, mert kissé elegem lett már az emberekből.
2015. márc. 3. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerem az ilyet, mindenkit kihasználnak, csak néha kibújik a szög a zsákból ugye? Most meg kéne a barátsága, de ha éppen eleged van belőle, akkor mennyen a sunyiba. -.-
2015. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, amit itt leírtál. Ilyen egyszerű.
2015. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van, biztos nagyon ismered az "ilyet"... Veled még sosem volt hogy elborult az agyad aztán mondtál mindent ami jött éppen. Fő hogy legyél álszent, a többi nem számít.
2015. márc. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!