Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértettem a barátomat, sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem a barátomat, sok mindent elkövettem, hogy megbocsásson, még mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete, tök rossz kedvem volt, ezáltal akkor beszéltem vele gépen keresztül. Minden oké volt.. csak nagyon kibuktam sok dolog miatt a barátaim kapcsán és még róla is mondtam "pár sértő dolgot" . Valószinű rosszúl fogalmaztam és bántón, pedig nem akartam. :(

Hiába hivom nem veszi fel, egyszer mondta h nem akar velem beszélni meg majd ő keres.. de nem birok várni. Már sms-eket is küldtem neki de nem hatja meg.. most várjak?! Én már tényleg nem tudom mit tegyek.. :\'( ráadásul érzékeny.. de ki nem az?


2008. dec. 14. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amig ő keres. Ha nem fog hívni se keresni akkor hagyd, mert ő már elúszott. Legalább legközelebb tanuslz a hibádból
2008. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig menj el hozzá valamikor , amikor biztos otthon van, és beszéljétek meg. Kár lenne hagyni elúszni egy kapcsolatot, csak azért mert neked éppen rossz napod volt akkor.
2008. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem, hogy nem soká fél évesek leszünk!!!!

Általában amikor elmentem hozzá mindig kibékültünk..

2008. dec. 14. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
hajrá, én szorítok, csak menj el hozzá és mondd el neki hogy nem vele volt bajod csak összecsaptak a fejed felett a hullámok, hogy az egészről nem tehet és hogy ugyanúgy szereted és amit írtál azt azért írtad mert fáradt voltál. Remélem segítettem.
2008. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!