Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet könnyen barátokat...

Hogy lehet könnyen barátokat szerezni? 18/L

Figyelt kérdés
ahogy befejeztem a sulit a barátok elég gyorsan elkoptak mellőlem . Most dolgozok de jó lenne hétvégénként vagy munka után barátokkal találkozni mint régen. Egy igazi barátnőm maradt de ő mindig nagyon elfoglalt.
2015. márc. 4. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
itt vagyok én, velem is ugyanez a helyzet. 22/L én Budapesti Te?:)
2015. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én Veszprém :)
2015. márc. 4. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ossz egy kör cigit, attól hirtelen mindenkinek a barátja leszel, aki kapott. :)
2015. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

húú az messze van :)


egyébként nehéz dolog ez a barát keresés... :/

de ne add fel! :)

2015. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nehéz dolog. Vagy legalábbis én nem tudom, mit csinálok annyira jól, de eddig még minden új közegben, ahova bekerültem, néhány nap alatt igen kövérre hizlaltam a baráti körömet. De annyit tudok mondani, hogy legyél segítőkész és hagyd inkább a többieket magukról beszélni, azt jobban szeretik, mint hallgatni a másikat.
2015. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint munkahelyen, edzőteremben, suliban, focipályán lehet a legjobban ismerkedni. Na meg kocsmában, de ott mindenki alapból országos cimbora.

Jársz valami közösségbe?

2015. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ensam skog ***** válasza:

Munkahelyen szerintem viszonylag könnyen lehet. Vagy ha van valami hobbid esetleg sportolsz. De gondolom itt is lehet.

Mit szoktál csinálni szabadidődben?

2015. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!