Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Ezt nem bírom!

Mit tegyek? Ezt nem bírom!

Figyelt kérdés
6. os fiu vagyok van egy lány osztálytársam aki idén lesz 13 éve a legjobb barátom. És a problémák nyáron kezdödtek. Volt egy vele egykoru barátja. Aztán megcsalta egy 8. Osal és már az élete nem ál másbol csak h nála 3 ével idősebb pasikal jár és csalja meg őket ráadásun rászokot a cigizésre és bukásra áll. Én egy nagyon rendes barátnak ismertem meg és nem tudom végignézni h tönkreteszi az életét! Mit csináljak? Könyörgök segitsetek! 😟

2015. márc. 4. 20:54
 1/6 anonim válasza:
Ülj le vele beszélgetni,és mond meg neki,hogy ezzel csak a sáját életét teszi tönkre
2015. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak egy technikai apróság... Hatodikos vagy, ami azt jelenti, hogy 12 éves vagy?


Tehát 12 évesen van egy lánybarátod 13 éve :D itt valami nem stimmel :D


Amúgy meg engedd el... nem tudsz mit csinálni... Majd szerinted kis p..csös hatodikosként tudnál rá hatni? Nyomd fel a szüleinél, mert az nem állapot, hogy 12 évesen cigizik, meg 3 évvel feljebb kefél... Szánalmas. Ilyen korban én PS1-eztem a haverokkal, nem cigiztem meg k..rtam.


Ilyen korban a cigaretta brutális károkat okoz a tüdőben és extrém hozzászokást eredményezhet.

Ha látná azokat a szétrákosodott fekete tüdőket amiket én az egyetemen... egyből megjönne az esze.


Elszállt a kis p..csa, csak a szülei tudják visszafogni, pár jó nagy pofonnal.

2015. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Mindenki úgy teszi tönre az életét, ahogy akarja.
2015. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12 évesek vagyunk de idén leszünk 13mak es mivel születésünk óta ismerjük egymást idén lesz 13 éves a barátság.
2015. márc. 4. 22:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom a fenébe hahyni a legjobb barátom akiben mindig megbízhatok.
2015. márc. 4. 22:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem még azért nem kurt de ha így folytatja hamarosan az is megtörténik.
2015. márc. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!