Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a barátomat, hogy ne vonuljon be a seregbe?

Figyelt kérdés

Tudom, már nem élünk olyan nagyon veszélyes éveket, de én akkor is aggódom. És persze a kapcsolatunknak is valószínűleg a végét jelenti. Én megértem, ez az álma, de komolyan le kell mondjak róla más emberek miatt? Önző vagyok, ez tény, de akkor sem ér..

Ti elengednétek a párotokat?



2014. nov. 6. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nyugi sokkal valószínűbb, hogy hazaküldik mint azt hogy felveszik, már ha arról van szó amire gondolok. :)
2014. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:

mutass neki egy két háborús sérülésről képet

ill

ecseteld,hogy nincs fix helye,mert szerte szét irányíthatják az országban,világban

meg,hogy te is lelépsz

2014. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
58%

Úgy látom, itt már nem arrol van szó, hogy engeded vagy nem, hanem ő döntött hogy megy!

Ha neki az a fontosabb akkor menjen, de végleg, legalábbis én igy lennék vele..biztos nem várnák rá!

2014. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elengedném. Sőt, küldeném.

Ha miattad le kell mondjon az álmáról, mert nem támogatod (akkor is ha neked ez fáj) akkor nem szereted eléggé.

Mert lehet ennek még amúgy is szakítás a vége. Vagy ha nem, akkor X év mulva azon fog keseregni melletted, hogy mit adott föl/szalasztott el érted.

Ha nem vagy képes ezt megérteni. Nem illetek össze. Tapasztalatból mondom, nem bántani akarlak. Én nő létemre sokáig küzdő sportoltam. Az akkori párom nem támogatott. A mostanit, meg ennek a sportnak a kapcsán ismertem meg. Így harmonikus.

Ha tényleg szeretitek egymást, ki fogja bírni a kapcsolatotok. Ha meg nem, akkor inkább így drüljön ki, mint hogy elcsesszétek az álmát a srácnak.

2014. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Buford Tannen ***** válasza:
0%
Állítsd választás elé : Vagy Te, vagy a sereg.
2014. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Inkább számomra valószínűbb, hogy felveszik. Van egy ismerősünk, ő 3éve vonult be. Sokat mesélt róla barátomnak, eddig is akarta, de azóta mióta beszéltek sokkal jobban szeretné.

Persze tudom, önzőség, de olyan nehéz. Nem szeretnék az álmai útjában állni.

A kapcsolatunk mindig viharos volt, de tudom ő az igazi.

Csak elég nagy kib* szás ez velem, több mint 1évet küzdött értem, belementem, végre sikerült elfogadni, hogy igen ő az igazi, a "negatívumok" ellenére is, és most tessék

2014. nov. 6. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerlek titeket, nekem úgy tűnik, hogy nem ő az igazi.
2014. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miből?
2014. nov. 6. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:

2 dologból gondolom:


1, hogy ezt a kérdést fel kellett tenned. Nem volt evidens, mit is csinálj.


2, "És persze a kapcsolatunknak is valószínűleg a végét jelenti."

Fel sem merült benned, hogy működhet a kettő együtt.

2014. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

1.mert félek, ha elhagy 100%, hogy nem tudok majd boldog lenni, ez a dolog kicsit összetettebb, mint látszik

2.tényleg nem. Én tenyleg nem találok olyan, mint ő. Ő meg olyan nyitott, biztos talál magának ott valakit. Valaki olyat, aki pontosan tudja min megy keresztül, amit én soha nem értenék meg úgy igazán

2014. nov. 6. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!