Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Maradjak vagy menjek?

Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm elmegy a suliból, én meg nem tudom ravenni anyát hogy engem is tetessen át másik iskolába. Igazabol a tanulást nem befolyásolja mert én mindket helyen megkapom amit akarok ha sokat tanulok. Devbaratnom nem... Egymáson kívül senkink nincs szinte, ha elmegy fogalmam sincs mihez kezdek. Viszont anya azt mondta felesleges elmenni, és igaza van. De a szívem barátnőmhoz húz. Ti mit tennetek? Hogyan vennetek rá a szuleiteket?

2015. márc. 5. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz más legjobb barátnőd. Nem érdemes azért átmenni másik suliba. Meg amúgyis beszélhettek ha annyira akartok, ott az internet.
2015. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán, ha 2-en kérnétek ezt tőle, mármint a barátnőddel együtt fordulnátok az édesanyádhoz, akkor komolyabbnak érezné a kérést, látva, hogy nem is csak egy embernek fontos.

Rágd az anyu fülét, ha tényleg olyan életreszólónak kinéző barátság ez.

Ha közétek áll a távolság, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy annyi a mélyebb barátságotoknak.

2015. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod tudni rávenni anyukádat. Sehogyan se, és most ugyan nem érted, hogy miért nem és miért ilyen, de később majd megfogod érteni. Addig is a legjobb bnő a távolságban is legjobb bnő fog maradni, fogd fel ezt úgy, hogy nem elszakadtatok, hanem az élet próbatétele is. És próbálj más barátokra is szert tenni. Most biztos nehéz, de hidd el jót fog tenni, ha megpróbálsz így tenni.
2015. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj utána,ha van rá lehetőséged,ha nincsenek más barátaid,akkor az anyukád csak megengedi
2015. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha itt tudod a legjobban folytatni a tanulmányaidat ne menj utána.
2015. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cicamica2010 válasza:
Sehogy nagyon nehéz de ki kell bírnod mert az emlékek oda fognak kötni de hidd el nem éri meg mert egyszer úgy is elvesztitek egymást csak idő kérdése.....lehet hogy most nem így érzed de egyszer külön válnak az útjaitok csak idő kérdése......
2015. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha nem bírod ki nélküle akkor menj, de ha kibírod nélküle akkor ne. a döntésed már nem másíthatod meg, maradsz és külön lesztek/mész akkor együtt, de a suli fontosabb
2015. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
éld úgy az életed hogy boldoggá tegyen, hallgass meg véleményeket, viszont ne hagyd magad befolyásolni a döntés a te kezedben van próbáld átélni mindkét helyzetet és az alapján választani amit jobbnak látsz
2015. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!