Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek, vagy maradjak?

Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Jelenlegi munkahelyemet is szeretem,de nem ez volt az álmom. Most jött egy lehetőség, hogy olyan helyen dolgozzak, amire már régóta vágyom. A különbség, hogy az új munkában az eddig megszokott 6-7 óra helyett 8-12 órát dolgoznék és 3 műszakban,illetve ugye teljesen új emberek, új környezet. Ti váltanátok, vagy maradnátok a régi megszokottnál? Fizetés nagyjából ugyan annyi, tehát az nem befolyásol.
2014. júl. 7. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én maradnék. Ha pénzben nem jobb, csak túlmunkában.....
2014. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
VÁLTS! Szívből tanácsolom ezt neked. Az én életemben volt egy lehetőség,amit nem használtam ki és nagyon,de nagyon megbántam. Egy hasonló megint van láthatáron,na de ha akkor váltottam volna,nem pocsékoltam volna 4 évet az életemből és hamarabb révbe értem volna.
2014. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Már elnézést, de elég hülye lennél, ha ugyanannyi fizetésért többet dolgoznál (azaz váltanál) ... A 3 műszakról nem is beszélve. Teljesen kikészíti a szervezetet. Szerintem maradj, ha szereted a jelenlegi munkahelyed.
2014. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért gondolkodom azon, hogy elmegyek, mert sokkal jobban szeretném azt a munkát,hiszen az a vágyam évek óta, ráadásul még be is iskoláznának, hogy elvégezzem, ami szükséges hozzá.
2014. júl. 7. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen lehet ez az álommeló? Nem is értem, hogyan lehet folyamatosan 12 órát dolgozni... és ezek szerint még a műszak is váltakozik. Milyen munka ez?
2014. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csecsemőápoló illetve csecsemős nővér.
2014. júl. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!