Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyira vágyom pozitív visszaj...

Annyira vágyom pozitív visszajelzésre, de nem nagyon kapok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már volt hogy megkérdezteztem, hogy mi a véleménye rólam, de nem volt valami mélyreható a válasz. Csak ilyen kedves stb. Elég hasraütészerű válasznak tűnt.


Ez azért is érdekelne mert már jártam úgy hogy valakit nagyon bírtam, majd csak lepattintott egyik napról a másikra.



2015. márc. 6. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát talán ne picsogj annyit.
2015. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tessék?
2015. márc. 6. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen?
2015. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy picsog?
2015. márc. 6. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Dolgozz meg érte! Rajtam pl mindig átnéztek a gimiben, mert visszahúzódó, csendes srác voltam, 12-ben aztán be kellett vinnem a rajzaim, hogy megmutassam a tanárnak, mert művészeti suliba akartam menni. Akkor mindenki látni akarta őket. Szinte el voltak ájulva a képektől, akkor jutott nekem egy apró kis szelet a népszerűségből és az elismerésből.

Fontos, hogy ha jó vagy valamiben, akkor arról tudniuk is kell az embereknek.

2015. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 k.era válasza:
Hány éves vagy? F/L?
2015. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 k.era válasza:
Csak azért kérdezem, mert tiniként engem is pattintottak le egyik napról a másikra. Ne add fel! Egyszer rádtalál a szerelem.
2015. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már 20+ n.

Nem szerelem, barátság kéne.

Az iskolai barátok oda lettek amint vége lett az iskolának. Aztán találkoztam valakivel, akit fent is írtam, hogy lepattintott. Most van más, akivel neten tartjuk a kapcsolatot és őt nem szeretném elveszíteni.

2015. márc. 6. 20:24
 9/10 A kérdező kommentje:
5# úgy érzem dolgozok érte. Elég gyakran ráírok, már inkább attól tartok hogy fárasztom ezzel. Bár ezt nem mondja, meg nem is mutatja.
2015. márc. 6. 20:29
 10/10 k.era válasza:
Ha nem akarod elveszíteni harcolj érte!
2015. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!