Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne pozitív a...

Hogyan lehetne pozitív a kisugárzásom?

Figyelt kérdés

Mindenkitől ezt hallom,hogy mennyire fontos és én is így gondolom, de nem tudom, hogyan valósíthatna meg egy negatív kisugárzású ember ezt.


Köszönöm a választ. :)



2013. szept. 10. 21:53
1 2
 1/17 gömbicica ***** válasza:
70%

miből gondolod, hogy negativ a kisugárzásod?

légy magabiztos!!!!!!, kedves, nézz az emberek szemébe ha velük beszélsz, öltözz ugy, amilyen Te vagy, ( pl ha valaki sportos, sose fogja magát jól érezni öltönyben-kosztuünbem, és ez visszafelé is igaz) ne légy tesze-tosza..... és máris pozitiv kisugárzásu leszel.

2013. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt.


onnan,h erzem magamon...

2013. szept. 10. 22:13
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Igyál uránt.
2013. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kedves 2.Valaszolo:ha mar igy felvetetted meghagyom Neked,h igyal Te. :)
2013. szept. 10. 22:18
 5/17 gömbicica ***** válasza:
mellőznek? átnéznek rajtad? nem hallgatnak meg? vagy mi???
2013. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyen valami az életedben, amiben fejlődhetsz és ezáltal nőhet az önbecsülésed.
2013. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Az első válaszolónak teljesen igaza van. Még azzal egészíteném ki, hogy sokat dob az ember kisugárzásán, ha gyakran mosolyog. Tapasztalataim alapján a következő módon működik az emberi gondolkodás e téren:

1, A mosoly ugyebár azt közli a külvilág felé, hogy boldog vagy.

2, Ha boldog vagy, akkor valószínűleg elégedett lehetsz az életeddel.

3, Ha elégedett vagy az élettel, akkor stabil lábakon állsz.

4, Ha stabil lábakon állsz, akkor biztosan egy erős jellem vagy, akire lehet számítani mert meg van hozzá az ereje.

5, Aki két lábbal áll a földön, megbízható és erős, az pedig értelemszerűen attraktív.


Summa summarum: keep smiling. :)

2013. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

a kettes Valaszadot leszamitva mindenkinek koszonom szepen.:)


de ilyenkor amikor depis vagyok,mert annak erzem magam meg a mosoly sem megy konnyen.,amikor felszabadultabb vagyok sokszor jon magatol. :)

2013. szept. 10. 22:49
 9/17 A kérdező kommentje:

gombicica:


ugy eleve nem nagyon keresik a tarsasagom meg mostanaban en sem nagyon vagyom tarsakra...

2013. szept. 10. 22:50
 10/17 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy pozitív legyen a kisugárzásod, mindenekelőtt pozitívan kell gondolkodnod...ez az első lépés.
2013. szept. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!