Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért piszkálnak?

Miért piszkálnak?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim már 4. éve megállás nélkül szekálank, pedig nem vagyok csúnya, jól tanulok. Es ráadásul sportosztályban pont olyan piszkált, aki NEM sportol..ő már abbahagyta, de erre jön a másik hülye. Ezt már nem bírom, esetleg priviben kifejtem.
2015. márc. 7. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ezt már nem bírom"


Közhelynek hangzik ugyan, de látják rajtad, hogy zavar és tűröd tovább a szekálásokat. Nézd meg a piszkálódók ciki dolgait/tulajdonságait és azt kontrázd vissza nekik.

2015. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget:)
2015. márc. 7. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg látszik, hogy érdekel téged, hogy mit dumálnak addig nem fogják abbahagyni. Szerintem ha nem is pereg le rólad, tettesd azt, hogy téged ez nem érdekel. Mondj anyit a piszkálásra, hogy "oké." és nem is leszel olyan jó szórakozás...
2015. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!