Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim a suliban...

Nincsenek barátaim a suliban és piszkálnak is, más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

kiközösítve érzem magam, az osztály egyik része tipikusan olyan, hogyha oda megyek hozzájuk, vagy akár elmegyek előttük rögtön el kezdenek röhögni rajtam, órán is piszkálnak sokszor.

A másik része normálisabb, de nem vagyok benne a klikkben, mert egyszerűen nem tudok beszélgetni velük, ha mondok valamit akkor nem figyelnek rám, de ha valami rettentő hülyeséget mondok magamról, amivel leégetem magam arra már felfigyelnek, de ez szégyenérzetet okoz nekem. Általában tőmondatokban beszélek, nincs semmi téma amit mondhatnék. Ha elindulnak valamerre, akkor ott kullogok mögöttük, hogy ne lássa senki, hogy egyedül vagyok. Leülök melléjük,de nem szólnak hozzám, csak hülyeségeket.

Iskolán kívül van egy kevés barátom, de iskolában nem tudok semmit kezdeni, mert tele vagyok gátlásokkal, órán se szólalok meg, csak bambulok.

Nem szoktak mellém ülni, csak ha nagyon muszáj, inkább átülnek máshova.

Sokszor nem merek ránézni a másikra, mert az i elég ahhoz, hogy belém kössenek és én ezt nem bírom.

Suli után sokszor depis vagyok ezek miatt.


2014. ápr. 25. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős.


Hány éves vagy?

2014. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel jó vagy rossz ember, hogy mások elfogadnak-e vagy sem. Neked csak az a dolgod, hogy becsületes ember legyél és fejleszd önmagad! Könnyen kerülhet az ember olyan társaságba, ahol nem értik meg, de ettől se te sem a többiek nem lesznek hibásak/rosszak. Nem kell megfelelned senkinek!


27F

2014. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

18/F

Néha rettenetesen érzem magam hogy olyan hülyeségeket mondok, mint egy hülyegyerek csak hogy figyeljenek rám egy kicsit, gyerekes buta dolgokat.

2014. ápr. 25. 22:46
 4/6 Firedoom ***** válasza:
Ismeros hejzet, en is jartam ebben a cipoben. Kitartast.
2014. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Iskolás koromban én is ilyesmiken mentem át, én elkövettem egy nagy hibát akkor, hagytam magam kevesebbnek tartani,és nem álltam ki magamért! Bármit tehetsz csak ezt ne hagyd,mert az önbecsülésedet örökre összezúzzák és sose fogsz kilábalni a gátlásaidból! Állj ki magadért,ha hülyeségeket is mondasz beszélj,ne ülj csendben,viccelődj,légy humoros azt mindig minden társaságban értékelik,csak egy két pozitiv visszajelzés kell és meglátod elfognak fogadni,ha meg nem akkor ott van a kevés barátod,inkább kevés igaz barátod legyen mint sok igaztalan! fel a fejjel,soha ne becsüld le magad,mert ha elis mégy előttük nem biztos hogy rajtad röhögnek, csak a gátlásaid miatt ezt gondolod!És ne másoknak akarj megfelelni hanem önmagadnak mert boldog csak akkor leszel!
2014. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

17/F

Velem is hasonló a helyzet az a gond hogy ha hülyeségeket csinálsz akkor figyelnek rád viszot mindig fell fogják hozni hogy ezt meg ezt csináltad... másik gond hogy aki mindig hülyéskedik azt nem veszik komolyan. Hát a megoldás.... na igen igazából az ha kiálsz magadért viszaszólsz tán még verekedsz is(ha nem is nyered meg a bunyót már kevésbé fog kötözködni az illető mert látja hogy képes vagy neki menni)

2014. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!