Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Okos lány miért barátkozik...

Okos lány miért barátkozik egy olyan sötét lánnyal, mint az éjszaka?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnője, nem értem, vagy ő is buta? madarat tolláról...?

2015. márc. 7. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Talán, mert más területen hasonlóka? Pl mindketten becsületesek, szeretik az embereket, segítökészek, közös hobbijuk van, stb.
2015. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Mert így mindig érzi: ő egy IQ bajnok..

Tudod: vakok között félszemű a király.

2015. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy nem is olyan sötét, mint az éjszaka. Ha megértik egymást, miért ne barátkoznának? Amúgy miért kérded, te ki vagy ebben a szituációban?
2015. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Amiért a csinosak, vagy átlagosak, a dagadtokkal.

Kitűnnek mellettük.

2015. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is ki van akadva a párom, hogy hogyan lehet az a legjobb barátnőm, aki, mert szerinte egy idióta -.-" Nem az.

Picit naiv, de kedves, jószívű, hasonló értékrendünk van, tudom, hogy sose ítélkezne és azonnal segítene, ha valami baj lenne és ez fordítva is igaz.

Én nem tartom butának, lehet vele értelmesen beszélgeti és marhulni is, csak társaságában nagyon visszahúzó és félénk, emiatt alakult ki ez a kép róla.

2015. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ez ténylegesen buta, tapasztaltam
2015. márc. 7. 12:15
 7/15 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem ez, hanem ő
2015. márc. 7. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
az én legjobb barátnőm se egy nagy okos, próbálunk pl: matekban is segíteni neki de úgy csinál mint egy komplett idióta, mindig 2-es 3-asokat ír mindenből, mindig magyarázzuk neki de mintha egy macskát tanítanánk ugatni, mégis szeretjük
2015. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Okos lány nem kérdezne ilyen rosszindulatú dolgokat másról.


Én pl barátkozok egyetemet végzett emberekkel, vállalkozókkal, és szakmunkásokkal, sőt még cigányokkal is jóban vagyok, na erre mondj valamit.

2015. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9: én nem a lányokra mondtam általánosságban, hogy buták, szóval elég rossz a példád
2015. márc. 7. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!