Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ajándék a legjobb barátnőm...

Jó ajándék a legjobb barátnőm születésnapjára egy hosszú levél tőlem a barátságunkról, magunkról?

Figyelt kérdés

Amiben leírok mindent, a jó élményeinket, hogy mit köszönök neki, stb.

24/l


2015. jan. 11. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő olyan, hogy értékeli az ilyet, persze. Neked kell ismerni.
2015. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egészséges a múltat firtatni! Egy szál virággal és bókokkal többre mész!
2015. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szóval csoró vagy és nincs pénzed ajándékra
2015. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én például tuti kifutnék a világból, ha bárkitől is ilyen levelet kapnék. Nekem sok lenne, nem szeretem a múltat bolygatni, legyen az rossz, vagy jó.

De ha ő biztosan értékeli ezt, akkor csináld meg.

2015. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
azért min. egy csokit rakj mellé...
2015. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,ha ennek valóban örülne.Nem mindenki vevő az érzelmes vallomãsokra és érdemes másnap újra elolvasni,amit írtál,mielőtt odaadnád.Amikor a barátnőmmek előadtam gitáron ének kísérettel az OHiót,csak az tűnt fel,egyre furább arccal néz...Pedig ismert már vagy tizenöt éve.
2015. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, viszont ötösnek igaza van, hogy vegyél mellé egy csokit vagy valamit. :) És ez tényleg attól is függ, hogy ő mennyire érzelgős vagy ilyesmi. Mert én például örülnék, ha kapnék valami ilyesmit, azonban lehet valaki másnak meg egyszerűen csak furcsa lenne.
2015. jan. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj természetesen kap tárgyi ajándékot is persze!!!
2015. jan. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!