Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek letezik a fiu-lany...

Szerintetek letezik a fiu-lany baratsag? Ha igen/nem akkor miert?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem létezik, mert a férfi előbb-utóbb beleszeret a nőbe, a nők számára a barátság pedig semmi másról nem szól csak a másik ember kihasználásáról. Magyarul a férfi aki belemegy egy ilyen barátságba hatalmasat fog szívni.
2015. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy van ha a lány csúnya meg leszbikus a srác meg impotens és downkoros.
2015. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor csak két emberről van szó: azt tapasztaltam, hogy aki barátkozni akar, az általában többet is akar. De volt olyan, hogy én akartam többet, a srác viszont nem akart tőlem semmit, így lett köztünk egy "barátság".

Amikor egy csoportról van szó: a barátnőm és a vőlegénye "összerakta" kettejük baráti társaságát, olyan eseményeket szoktak szervezni, ahová mindenkit hívnak, fiúkat, lányokat. Persze olyankor szoktunk beszélgetni, sőt, azóta kialakult már olyan is, hogy egy-két sráccal szerveztünk valami közös programot. Volt olyan, hogy az egyik félreértette: elhívtam bulizni és azt hitte randira hívom, pedig nem erről volt szó. Olyan is volt, amikor három srác és én csináltunk egy közös programot. Ott úgy viselkedtek velem, mintha én is fiú lennék, egyáltalán nem úgy, mint egy nővel (ez nagyon fura volt és nem jó!).

Szerintem az egyik fél általában többet akar. Haverság lehet fiú és lány között meg olyan is lehet, hogy megfeledkeznek róla, hogy te egy nő vagy, úgyhogy ilyen szinten lehet, de szerintem az esetek nagy részében nem.

2015. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"Volt olyan, hogy az egyik félreértette: elhívtam bulizni és azt hitte randira hívom, pedig nem erről volt szó."


Ez kegyetlenség volt a részedről. Csak hülyítetted szegényt.

2015. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik. Nem mindenki csak dugásr... pardon, "párkapcsolatra" megy.
2015. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 Szó sincs róla. Ő képzelt bele túl sokat.
2015. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"#4 Szó sincs róla. Ő képzelt bele túl sokat."


A lány nem volt egyértelmű. Én ha elhívok valahova egy lányt az randi. A srác is ezt gondolta. Egyébként ez megint nem barátság, csak kihasználás, nincs kivel mennem, mint férfi, sz.rt sem érsz, de most kivételesen jó leszel jobb híján...

2015. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem pl most az van h joba lettem egy fiuval es nem tetszik meg semmi...csak nem vagyok biztos h en nem tetszem neki, de lehet h errol szo nincs
2015. márc. 7. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nekem pl most az van h joba lettem egy fiuval es nem tetszik meg semmi..."


Tehát kihasználod őt és szórakozol vele.

2015. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 4-esre válaszolva:

Lassan két éve ismerem a srácot. A srácról mindenki tudta a baráti társaságban, hogy az egyik barátnőmbe szerelmes, nem is kicsit. A lány nem hülyítette, megmondta neki, hogy nem akar tőle semmit (de ez hónapokig tartott). Akkoriban, amikor ennek a lánynak csapta nagyban a szelet, elhívtam a társaságot bulizni. Nem jött el senki, csak ez a srác. Tök jól éreztük magunkat. Se a srác részéről, se az én részemről nem flörtöltünk soha. Utána pár hónappal később: elhívtam a srácot megint bulizni - senki más nincs, akit rá tudnék venni egy bulizásra ez az idők folyamán kiderült. Előbb értünk oda a szórakozóhelyre, még zárva volt, ő mondta azt, hogy menjünk el sétálni. Furcsán viselkedett, nem jeleztem neki, hogy bármit akarnék tőle, de mégis volt valami a levegőben - azért nem zártam ki, hogy összejönnék vele. Végül is volt csók és kézen fogva sétáltunk. Következő alkalom: meg akartam neki mondani, hogy részemről mégsem működik - mondom, előtte benne volt a pakliban részemről, hogy próbáljuk meg. De ő is akart mondani valamit. Mondtam kezdje ő: azt mondta nem tudja elképzelni velem a dolgot. Mikor én is ugyanezt mondtam neki, mindkettőnknek egy nagy kő esett le a szívünkről. Azóta is beszélünk, most már figyelek rá, ha csak úgy elhívok valakit, azt randinak veszi (ez nem volt előtte egyértelmű!). Többed magunkkal még szoktunk programokat csinálni, de egyikünk sem gondolja úgy, hogy működne a dolog kettőnknek. Kettőnk között pl igen, fiú-lány barátság van, a barátság működik, a kapcsolatot mindketten elvetettük (mondom, először direkt kértem, hogy ő mondja el mint gondol és parázott tőle, hogy mit fogok szólni ahhoz, hogy kosarat ad! - ő sem vonzódik eléggé hozzám, én se hozzá).

2015. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!