Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért leszek ilyen ideges?

Miért leszek ilyen ideges?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy fiú barátom,aki minden lányra rányomult,én ennek tudatában kezdtem vele barátkozni.Elmondtam neki hogy nem akarok kapcsolatot,egyre többet beszéltünk a suliban,utána amíg hazamentünk telefonon,aztán otthon skypon,este pedig fb-n.Folyton mondta hogy úgy szeret mint az anyukáját (Q.Q),én meg beleestem abba a hibába,hogy azt mondtam hogy helyes,és hogy nem értem hogy,hogy nincsen barátnője...Egyszer a téli szünetben nagy nehezen megbeszéltünk egy találkozót.Már rögtön utána hányingerem lett a gondolattól is hogy vele találkozom,miközben az egyik legfontosabb barátomnak tartottam.Elmentem,folyton ölelgetett,puszilgatott,azt hittem elhányom magam.Sétáltunk a k_basz_tt hidegben,beültünk egy étterembe inni egy pohár üdítőt,úgy viselkedett az étteremben mint egy retardált,utána nem értette meg hogy nem kérek semmit sem a pékségben (vett 2 pizza szeletet és ott hagyta egy padon,szóval muszáj volt hazavinnem[nagyon sz_r íze volt xd]).Amikor jött a buszom elkezdett bűntudatom lenni.Küldött egy sms-t:Sajnálom

Szóval ezután kicsit hanyagolni akartam,mert borzasztó bűntudatom és hányingerem volt,de ő nem értette meg.Hívott,írt fb-n,letiltottam erre írt smst.Megbocsájtottam neki hogy leálljon,de csinált egy hülyeséget,ezen felhúzva magamat,kértem hogy többet ne keressen.Néha még most is úgy csinál mintha jóba lennénk,nekem meg olyan önuralom kell hogy ne menjek oda és b@ssz@m orrba,hogy csodálom magam.Borzasztóan undorodom tőle,de közben nem tudom hogy miért,hisz a barátnőim szerint nem csinált semmi rosszat és én sem.Nektek mi a véleményetek erről?Miért leszek ideges?Ha ránézek is a folyosón..már attól hogy ezt leírtam felfordul a gyomrom...

Ő:14/F én:13/L



2015. márc. 8. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem is volt ilyen érzésem, csak sajnos a srác szerelmes volt belém. Kedves volt, a viselkedését tekintve aranyos és figyelmes, ráadásul nagyon helyes is :D de én (magam sem értem miért) undorodtam tőle. Valószínűleg ez azért van, mert valamilyen módon kötődtél hozzá, és felháborított a viselkedése. :D 14/L
2015. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért undorodsz mert másnak képzelted, más viselkedést vártál tőle. Az ilyen korú fiúk infantilisek, lehet, hogy egy 15-16 évesben kevésbé csalódnál. Milyen hülyeséget csinált? Mért volt retardált a viselkedése? Annyit tehetsz, hogy kerülöd és megmondod neki, hogy jobban teszi, ha ő is kerül téged.
2015. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A retardsága ott nyilvánult meg,hogy az étteremben folyton normális hangerővel mondott olyanokat hogy "az a bácsi igazán megborotválkozhatott volna..vagy..Úristen ezek minek jöttek be..vagy..Chh én is csak melegedni jöttem be és telefonozni.." ez egyszerűen ciki volt.Aztán folyamatosan fogdosta az asztalon keresztül az arcom,meg a kezemet is.Mondott perverz dolgokat (amik nem zavartak volna,ha a másik asztalnál ülő család nem hallotta volna..).Nem értette meg itt se hogy nem kérek enni,és már a pincérek is furán néztek ránk.Egy ideig sértődöttet játszott és telefonozott és nem érdekelte hogy ott vagyok.

A hülyeség meg az volt hogy elkérte az egyik könyvemet azért hogy titokban egy olyan csajnak adja oda akit utálok,és amikor visszakértem azt mondta hogy másnap visszaadja,de én kértem hogy azonnal adja oda,mert kell,de ő tovább hazudott hogy nem tudja hol van,mondtam hogy keresse meg,de ő nem ér rá hazamegy.Nem nagy dolog de igazán elmondhatta volna hogy nem neki kell hanem egy csajnak akinek imponálni akart azzal hogy odaadja a könyvem,de gondolom tudta hogy akkor nem adtam volna oda.

Amúgy volt egy másik,amikor a farsangi próbán elém állt és a mellemet 'ütögette' (igazából olyan volt hogy ököllel érintgette)én meg lekevertem egyet neki hogy mit gondol....most is olyan dühös lettem..állítólag lett barátnője előző héten,és én komolyan úgy sajnálom a csajt,elkezdtek röhögni a barátnőim hogy milyen jól színészkedek (persze röhögtem én is),de komolyan gondoltam...

2015. márc. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!