Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismerkedős oldal nem föltétlen...

Ismerkedős oldal nem föltétlenül párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Régebb talán láttam egy oldalt, ahol többféle közös időtöltéshez kereshettek emberek társat. Engem például séta, kávézás, beszélgetés érdekelne BP-n, mondjuk kapcsolat sem kizárt, bár abban igényes vagyok ezért nem valószínű. :)


Létezik ilyen társkereső?


29/F



2015. márc. 9. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy időben volt, de idén már nem találtam meg az oldalt. Pedig engem is érdekelne egy ilyen lehetőség. 37/F

Valami szabadidő társkereső volt a neve és főleg sportolni,sétához kerestek társat, meg a csajok barátnőket shoppingolni.

2015. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Waplog
2015. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a Waplog is inkább társkereső oldalnak tűnik...
2015. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, meg facebook-ra is nagyon hasonlít, nem ezt keresem. Komolyabb emberekkel (leginkább lányokkal) ismerkednék, akik nem abban lelik örömüket, hogy a WC-ben készült meg kacsaszájas fotóikat mutogatják. Talán pont ezért egyik fotós ismerkedős oldal sem lenne célnak megfelelő.


De volt (régebb legalábbis) egy egyszerűbb oldal teljesen más célközönséggel, azt keresem.

2015. márc. 9. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes ilyen oldal, burkoltan a társkeresésről szól.


Én egyszer regisztráltam ilyen nyelvtanulós oldalra, ahol lehet levelezni, skypeolni vagy személyesen találkozni az emberekkel és gyakorolni.


Na, most nekem csak a korom és a keresztnevem volt kinn, amiből látták, hogy nő vagyok. Csak pasik írtak rám, és pár levélváltás után már a találkozást sürgették.

És nem igazán a tanulás volt a cél.

Nők nem is nagyon írtak vissza.


Én szeretek kulonbozo emberekkel ismerkedni, beszélgetni, de nem tudok, mert abból csak félreértés lenne.


Szóval hanyagolom az ilyesfajta konkrét netes ismerkedést.


Bocsi, sokat nem tudtam segíteni.

2015. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No igen nem könnyű, ahol sportpartnert kerestem is a hölgy többet akart, pedig kapcsolatban volt ahogy én is...
2015. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így igaz. Minden ismerkedős oldal a szexre van kihegyezve.
2015. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!