Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Tavaly nekem meg...

Mit tegyek? Tavaly nekem meg lbmnek is tetszett egy fiu . Aztan kiderult hogy a fiunak lbm tetszik. En "kiszerettem"belole . Most telen voltunk egy sitaborban ahol nekem ujra bejott a fiu . Baratnomnek meg most is

Figyelt kérdés

tetsziksenkinek nem mondtam el az erzeseimet . Ma kerdezgettek hogy ki tetszik en meg hazudtam hogy egy masik fiu mivel nem akkor akartam veluk

Kozolni az igazsagot de nem akarok sokaig hazudni nekik mit csinaljak ???



2015. márc. 9. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
magánügyed... amúgy mi az az lbm?
2015. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg talán az igazat?;) Ez így működik, mondd meg nyugodtan, nincs neki tétje, legyél bátor, ozt szedd össze magad, vallj színt, hogy kamuztál, az a helyzet, h másvalaki tetszik, nem is , akit mutattál, itt már akkor meg is mondhatnád konkrétan, hogy ki, és ne aggódjál, ne feszengj rajta, megmondod, túl leszel rajta, ozt kész, nem olyan nagy vaszizdaz az egész.
2015. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 meggybefőtt ***** válasza:
Ja. Mi az az ibm?
2015. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legjobb bari:)
2015. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.voltam!:)
2015. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az óvónénivel.
2015. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!