Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkóság elmenni...

Szerintetek bunkóság elmenni egy olyan 'buliba' ahova a barátom nem akar eljönni mert nem bírja azt a társaságot? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Szóval van egy ilyen kistársaság aki ki szokott havonta 1x 'bérelni'egy kocsmát (kamaszbuli) és ott szoktunk lenni. A barátommal ott ismerkedtünk meg. DE! Most 'balhé' van a bandában és a barátom legjobb haverját meg még 1-2 embert néhányan kiakarnak zárni. (mert, hogy ők nem szimpik) Ezért a barátom nem hajlandó többet oda menni. Mondván, hogy ő nem nyalizik. Én viszont szívesen mennék. A barátom meg azt mondta, hogy neki ez rosszul esne. Mármint, hogy még a nője sem áll ki mellette és elmegy oda.

Tudni kell, hogy én alapvetően nem az a party csaj vagyok, tehát én annyit nem járok bulizni és így havonta 1-2x tök jó elmenni. Az meg nekem esne rosszul ha azt mondanák, hogy azért nem mentem ki mert azt csinálom amit a barátom mond.

Kérlek mondjatok vélemény a dologról!:)

17/L



2015. márc. 9. 21:44
 1/4 anonim válasza:
Én nem foglalkoznék másokkal meg azzal h mit mondanak...barátod mellett állj ki.. :)
2015. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az most állj ki a barátod mellett, legalább egy darabig amíg csitulnak a dolgok. aztán ha nem békülnek ki később se, mond meg normálisan a fiúnak, hogy azért néha szeretnél elmenni oda, ha nem bánja. :)
2015. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem is a barátod mellé kellene állnod.

Inkább menjetek el ketten bulizni,mint,hogy olyan társasagba menj akik nem bírják a párod vagy a párod barátját.

2015. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyula 07 válasza:
Én is a többiek véleményét pártolom, a barátod mellet tarts ki, amíg nem rendeződnek valameennyire a gondok a bandába, talán megpróbálni máshol is bulizni?
2021. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!