Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan magyarázzam meg neki,...

Hogyan magyarázzam meg neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú Facebookon, akivel pár hónapja beszélgetünk, de nem sokat, csak amikor néha felmegyünk, írunk egy pár szót. A fiú találkozni akar velem, de én nem szeretnék vele, mert én ezt egyáltalán nem érzem barátságnak, főleg mert ő folyton hangoztatja hogy mennyire kedvel, pedig alig ismer. Célozgattam rá, hogy talán valamikor taliznék vele, de konkrétan nem mondtam ki. Most viszont már nincs kedvem hozzá. Hogy mondhatnám el neki úgy, hogy megértse, és ne sértődjön meg?
2015. márc. 10. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki, hogy a beszélgetéseket, továbbra is fenntartod, de többet ne várjon. Ha elég neki ez is akkor megmarad, ha nem akkor tovább lép. Jobb mintha arra várna, hogy ténylegesen találkoztok egyszer.
2015. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!