Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Miért csinálják?...

Miért van ez? Miért csinálják? Hogyan tudnám a dolgokat megint egyenesbe hozni?

Figyelt kérdés
Van egy baráti köröm ami mostanában elkezdett kiutálni... Bunkóskodnak velem de ezt megszoktam tőlük mert álltalában mindenkit leszólnak és már tönkretettek egy lányt pontosabban megutáltatták az osztállyal és most úgy érzem engem fognak tönkretenni és már kérdeztem tőlük, hogy mi bajuk van velem erre meg azt mondták, hogy bunkó vagyok és méghozzá azért, mert, nyafogok amit egyáltalán nem értek mert szerintem a két dolog nem függ össze. Megfogadtam a tanácsukat és kedvesebb vagyok meg nem nyávogok (akkor is csak azért nyávogtam mert 1, betegen kellett suliba mennem 2, meghalt a nagymamám) de most is párszor le nyomorekoznak (???) és bunkóskodnak. Most már nem tudnék másokhoz beilleszkedni mert az osztály már teljesen el van klikkesedve. SOS segítsetek! 15/l

2015. márc. 10. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül az osztályban, ha már egy valakit találsz aki a barátod lehetne, akit kedvelhetnél szerintem megérné váltani.
2015. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne teperj egy társaság után, ha magiktól nem fogadnak be, mert csak az lesz belőle, hogy kiutálnak, bunkók lesznek veled, meg a hátad mögött lehordanak ennek-annak, de sosem lesz őszinte a barátság. Az ilyen barátok kapják be! Azoktól a "barátoktól", akik szemetek veled és megaláznak, még egyedül lenni is jobb. Hidd el, én már átestem ezen. Csak akkor 14-15 évesen még én se láttam be, és próbáltam beilleszkedni, közéjük tartozni. Nem érdemes! Ne hagyd, hogy gúnyt űzzenek belőled, lépj te előbb, kíméld meg magad, mert úgyis a kiközösítés lesz a vége, ha ilyenek.
2015. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy ha még egyszer ilyesmit mondanak akkor megmondom nekik hogy hagyják abba vagy különben vége a barátságunknak.
2015. márc. 10. 19:26
 4/4 anonim válasza:
Velem is ez van, leszólnak, mert nem vagyok olyan mint ők, nem öltözködöm márkás ruhákban ezért leszólnak. Még általánosba járok (most fogok ballagni) de a 8 év alatt teljesen tönkretettek, elvették az önbizalmam, pesszimista lettem már mindenben csak a rosszat látom, nem merek másokkal barátkozni, visszahúzódó lettem. 15/F
2015. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!