Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igazi baratnak szamit akit...

Az igazi baratnak szamit akit ismerunk tobb mint 2 eve es mindig mi keressuk a tarsasagat, mi irunk neki? Az altalunk kitett dolgokat az oldalan sosem likeolja?

Figyelt kérdés
Ő magatol sosem kezd velunk beszelgetest nem ir rank.Pedig olyan dolgokat teszunk ki amirol tudjuk hogy szereti biztosan. Maset le likeolja csak amiket mi teszunk ki azokat sosem

2014. nov. 22. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ne az internetes oldalak világában élj! nem attól lesz valaki az öri barid, ha mindennap írtők fészbukkon és belájkoljátok egymás posztjait... én például nem is nézem a legjobb barátnőm oldalát (úgy is tudom, hogy sz*r :D ), és ha valami megbeszélni valóm van vele, akkor felhívom, vagy elmegyek hozzá.
2014. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy te barátodnak tartod, nem biztos, hogy fordítva is igaz.
2014. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másét sem like-olja, akkor mégis miért problémázol? Az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg teljesen baromságnak és felesleges értelmetlenségnek tartja a Facebook-os like gombra kattintgatást?


Ha még csak veletek tenne kivételt, érteném. Egyébként már csak azért sem lehettek igazi barátok, mert 2 év alatt nem jutottál el vele odáig, hogy esetleb rákérdezz és beszélj vele erről, ehelyett vadidegen emberek ítéletére bízod.

2014. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelonek : de maset van hogy szinte azonnal le likeolja csak amit mi teszunk ki azt nem szokta. Dehogyisnem kerdeztem tole es azt mondta hogy ezen semmi nem mulik es attol fuggetlenul tetszik neki azt mondta csak nem likeolja. De masnak meg a hozzaszolasait is van hogy azonnal
2014. nov. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!