Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emiatt miért fordultak el...

Emiatt miért fordultak el tőlem a barátaim?

Figyelt kérdés

Lett egy muzulmán barátom. Mindenki ellene van ennek az egész kapcsolatnak! Bárki, akinek mondom, le akar róla beszélni. A barátaim, itt is, mindenki. Pedig olyan boldog még egy férfival sem voltam, mint vele. Soha senki nem bánt még velem úgy, mint ő. Volt már barátom, randiztam sokakkal. Vele először össze sem akartam jönni! Emberileg annyira passzolunk, mint még mással nem. Természetesen Magyarországon jöttünk össze. Ki akartam utána menni, mindenki ellenem van.

Természetesen én is tisztában vagyok a rémhírekkel, amik róluk terjengenek, nem fog még feleségül venni ennyi idő után, csak egy városban lennénk, hogy folytatni tudjuk. Van egy régi barátnőm, akinek muzulmán férje van és minden rendben van velük (immáron 4 éve - huszonévesek vagyunk). Ők is ugyanígy kezdték.

Viszont, amióta arról volt szó, hogy kimennék hozzá a barátnőim elfordultak tőlem. Ha találkozunk vagy rájuk írok kerülnek, alig beszélünk azóta. Nem értem miért rekesztenek ki. Miért rekeszthetnek ki? (Sokkal hajmeresztőbb sztorijaim voltak a magyar pasikkal és akkor nem szóltak semmit, velem voltak, támogattak, programoztunk együtt, most meg ez, csak azért, mert muzulmán - nem arab.)

Lehet rám mondani, hogy "aki hülye haljon meg" :D ez nem bánt, de kiközösíteni ezért miért kell?



2015. márc. 11. 21:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az a vicc, hogy csak a lányok fordultak el tőlem. A fiú haverjaimmal ugyanolyan jó a viszonyunk.
2015. márc. 11. 21:55
 2/8 anonim válasza:
Emiatt
2015. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem értem. Őket ez sehogyan sem érinti. Rosszabb ember nem leszek tőle. Végre egyszer boldog vagyok.
2015. márc. 11. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván megváltoztál, noha te ezt nem érzékeled.
2015. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert nem akarnak belekeveredni. Ami teljesen érthető.


"Soha senki nem bánt még velem úgy, mint ő." Egészen pontosan így csábítják magukhoz az ilyen lányokat, és egészen pontosan azért, hogy aztán kivigyék őket magukhoz. Ha veled akar lenni, akkor miért is nem marad ő itt?


Nehogy azt hidd, hogy ha nem vesz feleségül, akkor még szabad vagy. Hisz már réges rég a befolyása alatt állsz. Most azt hiszed, te döntesz, de aztán ha úgy döntenél, hogy nem mész ki, vajon hogy reagálna? Náluk az ilyesmi hatalmas sértés. Tudja hol laksz, tud rólad mindent... bosszút fog állni, ha megsérted a becsületét.


Nekem is volt egy ismerősöm, aki itthon összeszedett egy hasonlót, szült neki két gyereket, aztán a férfit hazahívta a "kötelesség", és szó nélkül vitte a gyerekeket, a nőnek pedig megmondta, hogy ha nem megy ki velük, soha többé nem láthatja őket. Állítólag ők is nagyon boldogan élnek... de gondolj bele, miféle boldogság az, hogy kényszerből kell elköltöznöd egy terror alatt álló országba, ahol bármelyik percben megölhetnek, ahol semmi jogod nincs, csak nevelni a gyerekeket, és főzni a férjedre, és SOHA többé nem engednek haza a családodhoz. Náluk ez a normális, és ha neked nem tetszik, repül a fejed...


Álomvilágban élsz, ellepi az agyad a rózsaszín köd, amit egy férfi kedvessége okozott, de ne legyél hülye. A barátnőidnek teljesen igaza van, ha már a saját életed kockára teszed, legalább az övéket ne. Nyilván nem szeretnének felrobbantva vagy lefejezve lenni a te naivságod miatt.

2015. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki tudja, lehet, hogy ők sem kedvelik a hazaárulókat...
2015. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A "párod" melyik országbol származik?
2015. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
74%
Mert ez a 6666666-dik kérdés
2015. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!