Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet új barátokat...

Hogyan lehet új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés, de egyszerűen úgy alakult az életem, hogy nincsenek túlzottan barátaim, vagy csak messze tőlem, pedig szeretnék eljárni a városba, olykor szórakozni, vásárolni vagy csak beszélgetni, sportolni. De ez egyedül nem igazán jó. Na meg persze nem is szeretnék elzárkózni a külvilágtól.

Egyébként 25 éves lány vagyok, debreceni. Ha esetleg valaki hasonlóan érez, akkor nyugodtan írjon, fiú, lány egyaránt.



2015. márc. 14. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el zenélni vagy sportolni valami társaságba, az jó alapja szokott lenni az ilyeneknek :)
2015. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cbaparizsi válasza:
Ha normális barátokat szeretnél, akkor semmiképp ne menj észjátszós szórakozóhelyekre! A helyedben táncházba (népi) kezdenék el járni.
2015. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm egy vadidegen városban elment a helyi kocsmába és mindenkinek fizetett. Záróráig már mindenki a haverja volt.
2015. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2015. márc. 14. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hejj, mennyi privit fogsz most kapni!
2015. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam privit, és nem ennek a halmozása a lényeg, csak normális baráto(ka)t szeretnék.
2015. márc. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!