Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy barátságot tönkretesz a barát párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel kifejezetten jóban voltam (vagyok). Illetve egy nagyobb baráti társaságunk, akikkel rendszeresen együtt járunk szórakozni.

Az illető barát lassan egy évvel ezelőtt hosszas egyedüllét után összejött egy lánnyal. Ennek eleinte mindenki örült. Viszont később érdekesen alakultak a dolgok. Nagyjából két hét együtt lét után összeköltöztek és azóta, azaz közel egy éve nem tudtam leülni az illető baráttal négyszemközt meginni egy sört, mert mindig rajta lóg a barátnője. Eleinte próbáltunk nagyon barátságosak lenni a barátnőjével, de eléggé hamar kiderült, hogy nem igazán tudunk vele mit kezdeni. Mármint míg a társaságunk szerintem viszonylag széles látóköre van, sok mindenről szoktunk beszélgetni, addig a leányzó témái kimerülnek abban, hogy mit főzött tegnap és mit fog főzni holnap. És az legrosszabb, hogy amióta együtt vannak a barátommal sem lehet ennél sokkal több mindenről beszélni...

Néha hívnak át magukhoz, de őszintén már kedvünk sincs menni, mert egyszerűen nem tudunk velük mit kezdeni. Amikor eljönnek a társasággal buliba akkor is általában ülnek egymás mellett és nagyjából beszélgetni sem lehet velük.

Próbáltunk már a barátommal beszélni erről, de mivel mindig ott a leányzó is, nem tudunk...

Ti mit tennétek?


2015. márc. 15. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barat:D
2015. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkabb papucs:s
2015. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel a srác láthatólag "jól elvan" így, semmit.

"Veszteséglistára" írjátok, ennyi...

2015. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez van báttya, én is jártam így de igazából most derült ki hogy ő neketek nem igaz barát
2015. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, de nem tudtok mit tenni, ha nekik ez így jó.

Az, hogy a barátnő nem a legjobb társaság nektek egy dolog, attól még el lehet fogadni.

Amit a ti esetekben a legrosszabbnak tartok, hogy a barátod olyan szinten "idomult" a barátnőjéhez, hogy már csak az érdekli, ami őt és nem tudtok vele úgy és azokról a témákról beszélgetni, mint régen. Egy kapcsolatban nem kellene elveszíteni az embernek az egyéniségét.

De sajnos akkor sem tehetsz semmit, ha ő nem akar változtatni.

2015. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg azt megpróbálhatjátok, hogy írtok a srácnak sms-t, hogy 4szemközt / csaj nélkül szeretnétek beszélni vele vmi fontos dologról.
2015. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!