Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék barátokat hogyan...

Szeretnék barátokat hogyan szerezzek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen, segítsetek!

Nincsenek barátaim! Általános iskolában mindig kuka voltam nem szóltam senkihez, félénk voltam. Sokan piszkáltak, hogy ronda vagyok csesztettek. Ez volt a legrosszabb időszak számomra alig vártam, hogy elmehessek onnan. Aztán eljött az idő és elballagtam! Mentem továbbtanulni , de voltak problémáim..

( amit most nem szeretnék leírni tulságosan fájó pont az életemben, ha megértitek) Most 17 éves vagyok, és csak 8 általánosom van, és itthon vagyok minden nap! Most már tudom, hogy mindjárt nagykorú leszek, és csak nyolc általánosom van szeptemberbe neki akarok állni tanulni, nyáron dolgozni balatonparton, vagy valahol. Kezdenem kell az életemmel valamit most már tudom, és még annyira nem vagyok késsésben anyáék szerint.Az élet nehéz dolgozni kell hogy legyen miből élni.De szeptember még odébb van.

nincsenek barátaim és most már szeretnék nagyon,de nem tudom, hogy mit mondjak írjak/nekik vagy hogy egyáltalán, hogyan álljak neki! Van egy lány aki elég népszerű rengeteg barátja van. Anyukámnak van egy barátnője és neki a lánya. Mikor gyerekek voltunk sokat játszottunk, de aztán ennyi nem beszéltünk utánna! egyszer kétszer kimentem anyával a barátnőjéhez és akkor ott volt, de akkor sem beszéltünk semmit. Egyébként aranyos, de nem tudom mit írjak neki. Itthon ültem egész nap nem tudom hogyan kell barátkozni... magamról sem tudnék mit mesélni hiszen nem voltam sehol. Mire suliba megyek, meg nyáron dolgozni addigra szertnék barátnőt mert el kell kezdenem mert munkahelyen sem fogok merni szólni senkinek meg suliban sem. :(

mit tegyek???

köszönöm aki megért :( :'(


2015. márc. 16. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van kedved beszélgethetünk, kicsit gyarapíthatnánk a szókincsünket írás közben.

Én is hasonlóan vagyok mint te csak kicsit idősebb tőled.

Nyugodtan írj privit , és írjunk ha van kedved.

2015. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam, és köszönöm!!:)
2015. márc. 16. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod nagyon szívesen barátkozok veled nekem se úgy alakult a középsuli eddig ahogy terveztem,annyival jobb hogy van barátnőm de ez is komplikált kicsit...nekem is elkéne pár jó haver ha gondolod írj :)
2015. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia ugyan abban a cipőbe járok mint te. 17 éves vagyok és ott hagytam az iskolát 9. osztályom van meg, meg egy Kineziológus szakmám de még nem dolgozhatok. :/ Nagyon jó lenne egy barát akivel el lehetne hülyéskedni. :) Hová valósi vagy? Ha gondolod én szívesen barátkoznék veled, nekem is szükségem lenne egy barátra. Ha beszélgetni szeretnél írj privátot. ;)
2015. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!