Kezdőoldal » Utazás » Európa » Július első hetén Kofu-Sidarir...

Július első hetén Kofu-Sidarira utaznánk repülővel. Nem jártunk még Görögországban és nem is ültünk még repülőn. Mennyi idő az út kb. Budapestről? Vélemények, tapasztalatok, tanácsok. Minden érdekel. Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
Görögország 2015, Korfu-Sidari-Reülővel
2015. febr. 1. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
egy másfél óra kb, Voltam ott szép hely, mostanában nem tudom milyen, nem olyan jó mint Kréta, de ott is jól éreztük magunkat, Csak jó utazási idrodát válaszz! Én a Neckermannal voltam, de az ottani képviselőjük nem a legjobb volt. Azért ez megbízható a foglalásokkal kapcsolatban, és nem kell attól tartani, hogy csődbe megy !
2015. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kb. másfél óra. Én jártam Korfun és Sidariba mennék utoljára, nekem nem tetszett. Glyfada, Paleocastricia Moraitika sokkal jobb. De érezzétek jol magatokat!
2015. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!