Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyiket válasszam? A barátnőm...

Melyiket válasszam? A barátnőmet akivel leéltem az egész életemet, vagy a fiút aki tetszik és őnrki is tetszek én?

Figyelt kérdés

Szóval a története: Csecsemõ korom óta mert egy napon születtünk, vsn egy barátnõm. 12 éves lâny vagyok, és van egy fiú akinek tetszem. Nekem is tetszik õ, folyton együtt lógunk. A barátnõm egyszer segített vele "járni" de a barátn. M szerint nem jött össze. Szakítanom kellett vele. Most újra együtt vagyok vele. És a b. Nõm azt mondta, hogyha a fiúval szeretnék járni, akkor a õ el fog tûnni az életemből. Próváltam rábeszélni hogy legyek vele us meg a fiúval is, de azt mondt a így: Már egyszer elmondtam NEM!!

. én már teljessen összenõttem a barátnõmmel, de a fiú meg tetszik. És kedves nagyon a kérdés:


Kif vâlasszak? HA valakinek van tapasztalata írja oda a válaszbs hogy van tapasztalata.



2015. márc. 18. 13:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valakinek azért írtam privátba, mert csak 5 percenként engedi a gép, hogy így írjak.
2015. márc. 18. 13:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátság ezerszer többet ér! Nekem a ket barátnőm 14 és 15 éve van meg, még a leghosszabb párkapcsolatom csak 2 év volt!

Egyébként meg nem tudom barátnődnek mi baja azzal h tetszik neked, ez akkor lehet probléma ha neki is... De nagyon gyerekek vagytok még. :) Olyat amúgy mi felnőttként is szoktunk hogy megpróbáljuk egymást lebeszélni a rossz kapcsolatokról, de ezért sose szakítanánk meg a barátságot. :) (meg ha mi valamelyik fiút problémásnak tartjuk, akkor az tényleg az, és nem csupán unszimpátiáról van szó)

2015. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A fiú megverte a barátnõmmel, mert az idiot fiúnsk a tesója megakarta ölelgetni.
2015. márc. 18. 16:51
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó választ most Magyarul is leírnád nekem?
2015. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
12évesen ne a fiúkkal törődj még,maximum haver szinten,ilyen korba a barátok szerzése és megtartása a legfontosabb.
2016. júl. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Háth.. Még 12 éves korodban maradj a barátnőddel , és aztán miután megnősz akkor beszéldd rá a barátnődet , hogy cuki a fiu , meg kedves is , és hivdd el magaddal a fiut , meg a barátnődet egy Vacsira , és meglátja a barátnőd , hogy miért szereted ezt a fiút. Csak vigyázz ,hogy ne kerüljenek nagyon nagy viszonyba , mert akkor a barátnőd és a fiúközt kialakulhat valami. Sok Sikert !

/EgyMagányosFiú/ 12/F

2017. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!