Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságból szerelem?

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve ismerkedtem meg egy tőlem 4 évvel idősebb lánnyal. Jól ismerjük már egymást, többen kérdezték, hogy miért nem járunk. Én el tudnám képzelni, hogy járunk, de a lány nem, ugyanis volt már, hogy szóba került a dolog. Elég sokszor segítettem már neki, akkor is, amikor expasija cserben hagyta és senki másra nem számíthatott csak rám. Jelenleg nincs pasija. Nem szeretném neki elmondani, hogy többet szeretnék barátságnál. Tudnátok írni tanácsokat, hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen?

2015. márc. 18. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nincs semmi ún. "módszer". Ha nem vonzódik hozzád, akár fejen is állhatsz, akkor sem fog. A barátságotok milyen jellegű? Mindkét fél profitál belőle, vagy arról szól a dolog, hogy neki van kihez szólnia, te meg szerencsésnek érzed magad, hogy mellette lehetsz, mert tetszik? A Te problémáiddal is szoktatok foglalkozni például?

Ha szeretnél valamit, akkor óvatosan, apró jelekkel add ezt tudtára. Szerintem sokat elárulna a hozzád való viszonyulásáról, hogy hogyan reagálja le, ha beszélgetés közben megérinted.

2015. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
És mi a búbánatos nyuszibogyónak szeressen beléd, ha te sem vagy szerelmes? Azért, hogy aztán meg szenvedjen?
2015. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rátapintottál a lényegre. Az esetek elég nagy részében inkább ő profitál a barátságunkból. Sajnos elég zavaró, hogy az én problémáimról nem vagy alig esik szó. Bár ő is fel szokta ajánlani a segítségét, de igazán szükség még nem volt rá, mert valahogy mindig megoldottam.
2015. márc. 18. 14:31
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Miért szenvedne?
2015. márc. 18. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Szerintem veszítenivalód nincs. Jelenleg lelki szemetesládája vagy egy lánynak, aki inkább csak kihasznál. Sok esélyt nem látok a szerelemre, de ne legyen igazam! Ha elutasítja a közeledésedet (persze ne ronts ajtóstól a házba!), akkor még eldöntheted, hogy van-e értelme rá pazarolnod az idődet és az energiádat.

2015. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom milyen típusú csaj lehet,de valószínŰleg jót tesz a női önbecsülésének,hogy ott vagy mellette mindíg és bármikor számíthat rád. De éppen ezért nem is jelentesz neki kihívást mint "hím" ez egy elég rossz helyzet mert ő érzi magát bombanőnek akiért oda vannak te meg vagy a pincsikutya meg a házinyúl (Aki meg bunkó vele azzal fog majd közben dgni és egy kis figyelemért knylja a sgét). Tudatosítsd magadban,hogy ha kettötök között ez a kapcsolat megszakad akkor te csak nyerhetsz vele ő meg csak veszíthet ez már egy elég jó felállás,mert most azt gondolod,hogy te lennél a vesztes és ezt ő is tudja.Nem beszélve a büszkeségedről amit meg kell őrízned (Nehogymár végignézd hogyan dgják a csajt akinek te folyton a kedvébe jársz).Inkább te töröld fel vele a padlót mint ő veled !!! És máris egy domináns hím vagy akivel nem lehet szórakozni ez akár be is indithatja a szexuális fantáziáját idővel.Szoval a csajt egy kicsit a földbe kell döngölni és nem törődni az érzéseivel azzal már törődtél eleget és nem jött be :)Tehát a hozzáállásod a következő legyen:

1. Te nem mindíg érsz rá (piti dolgok legyenek nála fontosabbak)ha megsértődik bszd le nyugodtan (ne feledd csak ő veszíthet!!!!és ezt tudja)

2.Te a csajtól régen akartál valamit de most már csak szánalomból foglalkozol vele(együt vagytok bámuljál más nőket mondjad,hogy milyen jól néznek ki)

3.Adjál neki kis feladatokat ha nem csinálja meg bszd le.

4.Mondogasd neki "úgy sajnállak" "olyan kis szerencsétlen vagy" "jaj nem tudok segíteni randim van valakivel"

Fog majd hisztizni persze az az amivel egy nő manipulálni tud egy férfit, ilyenkor egyik fülön be másikon ki egyszerűen nem reagálsz rá nem írsz vissza neki lszarod kész...stb.

Ezt az állapotot tartod ha nem beszél veled többet akkor is győztél meg ha el kezd vonzódni akkor is.

2015. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan beszélgethetsz vele erről hiszen ha a legjobb barátod a leírtak alapján akkor megértene de légy óvatos meg pillanatok alatt vége lehet a barátságotoknak.
2015. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!