Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barát meghódítása?!

Legjobb barát meghódítása?!

Figyelt kérdés

Mit tehetnék annak érdekében, hogy ő is 'úgy' nézzen rám? A közeljövőben lesz alkalmunk több időt együtt tölteni, akár egy egész napot is.

22L



2014. júl. 9. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél fel egy nagyon rövid szoknyát bugyi nélkül. Aztán néhány "véletlen" lehajolás.
2014. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos nagyon jól működik, de nem vagyok olyan lány. Más lehetőség? Ötlet? Esetleg tapasztalat?
2014. júl. 9. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Legyél olyan lány.
2014. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, a mai világ erről szól :) Normális válaszok? Egyébként meg kedves hozzászólok, remélhetőleg férfiből vagytok... ha a legjobb lánybarátnőtök ezt tenné, mit tennétek, hogyan folytatódna a sztori?
2014. júl. 9. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Rávezetném a kezét az ágyékomra, had érezze a meredező férfiasságom melegét!
2014. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyulj ki belőle és keress olyan valakit aki "úgy" néz majd rád anélkül, hogy erőltetnéd. Ez az egyik, a másik pedig, talán időt kellene hagyni egy ilyen dolog benne is kibontakozhasson. Vannak későn érő típusú emberek, illetve lassabb tempójú egyének is. Nem kell minden elé szaladni, annak ellenére sem, hogy ma minden olyan rapid módra történik - még a szakítások is. Tehát: lassú víz, partot mos, vagy keress mást.
2014. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gond az, hogy én nem tudok másra ránézni, mással elképzelni a jövőt csak vele, így történik már körülbelül 4 éve! Sajnos mindig a szívemre hallgatok..
2014. júl. 9. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Puszild meg:)) Mentek egymás mellett, véletlen fogd meg a kezét- --na jó, ez a második ,amit írtam, az elég béna, de attól még bejöhet:))) Vaaagy.... Hát nemtom, én nem értek ilyenekhez, de pl terelhetnéd arra a témát, h van-e, aki tetszik neki, de nemtom, ez mennyire jó ötlet meg h ilyet kérdezni,hogy mit gondol rólad, mint nőről, v esetleg, hogy milyen lányok jönnek be neki; lehet h valami ilyesmivel finomabban rá kéne vezetni; fúha, hát, nem tudom, írtam-e olyat, amit érdemes lenne kipróbálni, de azért remélem:)) Vagy mondjuk pl menjetek el együtt ruhát vásárolni neked , és akkor kérdezd meg, hogy szerinte hogy áll, meee ennek a lényege az lett volna, hogy neki akarsz tetszeni, hát, én most egyelőre csak ennyit tudtam:D:$^^:):)
2014. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló! Az igazság az, hogy a puszi, mármint arcra mindig megvan, 'kézfogás' is volt már... azzal is tisztában vagyok milyen lányok jönnek be neki. Mindenesetre köszönöm, ha valakinek még valami, szívesen fogadom!
2014. júl. 11. 12:21
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem vagy valld be neki, vagy pedig finoman érdeklődj hogy mit érez irántad, jelezd neki, milyen fontos neked! És sok sikert!
2014. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!