Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy egy jó...

Lehetséges, hogy egy jó barátságból kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

Ismerem a lányt egy jó ideje és úgy érzem, hogy számomra ö többet jelent, mint csak egy barát, de ezt, hogy mondjam el neki? Ha meg úgy alakul, hogy valahogy sikerül elmondanom neki és ö nem akar tölem többet akkor vessek véget a barátságnak mert ezt nem lehet így tovább bírni!


Sokat vagyunk kettesben de úgy most különösen nem szokot semmi jelet mutatni arra, hogy igen is van esély arra, hogy tobb lennék számára, mint barát. (20 éves srác)



2014. júl. 9. 15:33
 1/2 anonim válasza:

Nyilván, ha nem ad feléd jeleket az azért lehet mert barátkén számít rád vagy pedig érez irántad többet is mint barátság csak nem mer lépni, bár az utóbbinak kevesebb a valószínűsége...a Te döntésed, hogy mit lépsz de számolj azzal, hogy lehet ezután nem lesz minden a régi vagyis a mostani...vagy összejöttök vagy megmérgezi a barátságotokat és elveszítesz egy jó lelki társat.

Sok sikert. :)

2014. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipöben járok.Kifejezetten jól kijövök a növel.Szerintem mindent tudunk egymásról.A szextöl elkezdve mindent megtudok vele beszélni.Jó fej nagyon.Mintha nekem teremtödött volna.Tudja,hogy nálam ö nyerö lenne, de ott a de....Amugy nem szerelemmel szeretem,mert az érzéseket lehet kordinálni.Tisztelem öt és a barátságunkat annyira, hogy csak azért töröljem az életemböl, mert nem akar járni velem?Ha csak barátok maradunk is nyertem.Ha idövel több lesz esetleg akkor ugy vélem megütöm a fönyereményt:) Addig is keresek tovább, mert aki keres talál.
2014. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!