Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az aki többször...

Milyen barát az aki többször is hazudott már? Megbocsássam vagy nem érdemes? 13/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsass meg neki, csak tudjad hogy neki van ez a hazudos tulajdonsaga es gyanakodj ha valamit hallasz tole
2015. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de így már nem lesz a régi a barátságunk mert nem tudok benne megbízni ezek után. Ez baj? Túlreagálom?
2015. márc. 19. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miket hazudozik, és milyen indíttatásból. A hazugság nem feltétlenül rossz.
2015. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl.. az ilyen "barát" sok kárt okozhat még, ha nem rúgod ki. Ha új esélyt adsz, akkor óvatosabb lesz, és a hazugságait még hihetőbben adja elő. Aztán egyszercsak bukta, neked meg fájdalmas csalódás. Az lesz a vége, hogy évek múlva már a jóindulatú, becsületes, őszinte barátjelöltben sem bízol...


a mostani hazudóst hajtsd el nyugodtan. meglátod jobban fogsz aludni.

2015. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hazudott olyan nagyokat, inkább csak azt nem értem miért csinálta. Olyanokban hogy van kutyája vagy kitalált történeteket mesélt (pl. hogy csókolózott egy táborban). Az fáj hogy nem tudom miért kellett.
2015. márc. 19. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Fájjon jobban. Amugy meg engem az baszott volna fel hogy elmesélte. Mivel ha meg igaz is lenne SE érdekelne. Kinem szarja le?
2015. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!