Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy legjobb baratnom?

Volt egy legjobb baratnom?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb baratnom mindent megtudtam vele beszelni de tiltotak a szuleim tole meg a z o szuleikis tiltotak tolem azt mondtak hogy en tanitom a roszra mikor forditva volt de nah

A volt baratjaim is azt mondtak hogy ne beszeljek vele tobbet Es a mostani baratom is azt mondja hogy ne beszeljek vele es a szuleim se De o megertett tudta hogy faj mikor nem is mondtam regota ismertuk egymast de most mindent magamba foltok van meg mas baratnom is de azokal nem tudok ugy beszelni mint vele es kibeszlt a volt legjobb baratnom de en meg mindig van amikor megalok vele beszelni es elmondom mi bant es segit ugy hianyzik az a regi o aki nem beszelt ki egy titkomat se mondta el meg senkinek egy tanacs?


2015. márc. 21. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Rémes, hogy a mai fiatalok mennyire nem tudnak helyesen írni, és fogalmazni...


21/F

2015. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Kétszer elolvastam, így is érthetetlen. Meg nem is egy kérdés. Ha nagyon megerőltetem magam a válaszadásban:

-Volt egy legjobb baratnom?

-Lehet, lehet hogy nem, fogalmam sincs.

2015. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, de legalább valamit tanácsolhatott volna.

Ülj le a barátnőddel,és beszéljétek meg a dolgokat. A szülőket ne vonjátok bele, volt egy barátnőm, állandóan eltiltottak minket egymástól,aztán amikor a lánya elkezdett zülleni, én pedig maradtam ugyanolyan (olvasós,tanulós,inkább kicsit visszahúzodó) az anyukája ott sírt nálunk, hogy bárcsak olyan lánya lenne, mint én.

(A mostani barátnőimmel szerencsénk van, imádjuk egymást, és a szüleink is kedvelik a másik szülőket, illetve a barátnőimet is. Velük szívesen elengednek bárhova, mert kölcsönös a bizalom.)

A barátaid miért nem szeretik a barátnődet? Csak te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok. Ha a szíved azt súgja, hogy muszáj barátkoznotok, ne mondj le róla, küzdj érte.

2015. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, sok ilyen van évekig jó a viszony és egyszercsak vége, el kell fogadni, változik a korral mindenki és másképp nézi a dolgokat, embereket.
2015. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
AZ elso komentelonek uzenem kepzeld el nem vagyok magyar hogy olyan jol tudjak fogalmazni en Roman vagyok :D csao !
2015. márc. 23. 10:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy hivnak a harmadik komentelo . Koszii a tanacsot de ugyse tudok leulnibeszelni vele nincs mikor a szuleim meg azt se szeretik ha koszonok neki :(

Es hiaba kibeszelt meg minden ilyesmi en meg mindig bizzok benne es nem tudom miert..:(

2015. márc. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!