Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van Még esély a barátságunkra?...

Van Még esély a barátságunkra? És hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Ovi óta a legjobb barátnők voltunk, és már tavaly elkezdett barátkozni egy másik lánnyal, de nem volt semmi olyan hogy leváltott volna, aztán nyáron még írta hogy legjobb barátok vagyunk és szíveket is küldött levélben. Ahogy a suli elkezdődött csak a másik lánnyal volt, és lehet hülyeségnek tűnhet hogy ez idegesít de nem ír azóta szíveket és csak a másik lánnyal van. Állítólag azt mondta egy barátnőmnek hogy már egy ideje nem tart a barátnőjének, pedig semmi nem történt ami léket verhetett volna közénk. Az új barátnője állítólag utál engem.

Hát ez lenne, és én nagyon szeretném hogy újra úgy legyen minden mint régen.



2015. márc. 22. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Próbálj meg az új bárátnőjével megbarátkozni, hátha sikerül és így velük lehetsz! És talán veled is fog foglalkozni a "legjobb barátnőd"!
2015. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kulcsszavak: ez nem jó. hahahah
2015. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia szerintem esélytelen, mert már a másik lány adja meg neki amit régen te adtál neki. Én is hasonló cipőbe vagyok próbálok barátnőt keresni a munkahelyen, ismerkedni a neten. Régi barátnőmmel össze kapunk amikor még egy helyen dolgoztunk. Amikor felmondott utolsó napján nem lehetettem Ott, de hagytam neki egy kis ajándékot amiről eszébe jutottam. Sírva hivott fel hogy ne haragudjak rá és h beszéljük meg. Kb 1 éves volt a barátságunk, mindenki mondta h nem való hozzám, de én elvoltam vele. Sok jót és rossz dolgot is átélünk együtt. De mióta más munkahelyre ment és új pasija lett eltávolodott tőlem. Már nem is beszélünk nem is találkozunk már egy ideje. Én egy ideig kerestem mondtam h találkozzunk de neki mindig közbe jött valami ami fontosabb volt nálam. Amióta én nem keresem nem futok utána semmi sincs. Látom h képeket raktam fel,hogy más lányokkal hol van mit csinálnak. Ez nagyon rossz érzes :( Most már kezdem azt érezni h nem is kell barátnő mert csak kihasznál és eldob. 23L
2017. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!