Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy megváltozz...

Mit csináljak, hogy megváltozzon? Vagy van rá esély egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit szeretek, de...mindig elmondja a problémáit, elvárja, hogy segítsek neki, aztán nem fogadja meg a tanácsaimat, és mikor rájön, hogy valami oltári nagy hülyeséget csinált, megint hozzám jön panaszkodni, de engem nem hallgat meg, folyamatosan megbánt, mindig mindenért én vagyok a hibás, és nem érti meg, ha valami nekem rosszul esik...Említettem már neki, hogy zavar, hogy ennyire leszar, és nem változott meg...

2014. okt. 3. 22:13
 1/9 anonim válasza:
Tipukus szamár vagy már bocs,csak arra vagy jó ,hogy halgasd és bologass neki.A véleményed le sz@ rja.Az ilyen nem barát feljsd el mielőtt nagyobb sebeket ejt.
2014. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy erre vagyok jó neki, csak néha olyan, mintha teljesen megváltozott volna, és érdekelné mi van velem, aztán kiderül, hogy mégsem...esély sincs arra, hogy megváltozzon a jövőben?
2014. okt. 3. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
szia milyen jellegü problèma? pasi ügy? örülj ha azt el mondja! irhatsz privit hàtha tudok segiteni
2014. okt. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia, írtam privit. :)
2014. okt. 4. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló a helyzet nálunk is.

Ő viszont engem is meghallgat. Viszont amikor kéri,hogy adjak tanácsot meg sem fogadja. Amikor meg mondom,hogy én meg mondtam. Akkor meg én vagyok a rossz,nem igaz barátnő,hogy inkább együtt érzőnek kéne lennem,nem pedig kigúnyolni.Viszont én kicsit viccesen szoktam,nem annyira komolyan mondani,hogy dehát én megmondtam.Ilyenkor nem olyan gázos..


Én mindig mondom,hogy minek adjak tanácsot ha nem fogadod meg? Erre már érdemleges választ nem tud adni.

Esetleg csináld azt,hogy 1x-2x nem hallgatod meg és azt mondod,hogy figyu engem se szoktál meghallgatni,most én sem vagyok kíváncsi.

Én ezt személy szerint nem csinálnám,mert olyan nagy veszekedést gerjesztenék :D

Szóval nem tudom nálatok ez mennyire válna be,hogy ha te sem akkor én sem.

2014. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja azt hozzá teszem,hogy én is nagyon szeretem őt,nem akarom elveszteni.


De néha csinál velem olyanokat,hogy szerintem az nem normális dolog egy barátságban :/

2014. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nagyon makacs, szóval, ha a fejébe veszi, hogy én vagyok valamiért a hibás, akkor mondhatok akármit, úgy fogja gondolni mindenféleképpen...próbálkoztunk már azzal, hogy egy-két témát (amin nagyon össze tudtunk veszni)hanyagoltunk, és ez többnyire be is vált...viszont vannak olyan kis megjegyzései, amikről tudja, hogy vitába vezetnek, és írtam is neki, hogy ezeket ha lehet, mellőzze, mert így semmi értelme beszélgetnünk, de azt mondta, ő csak az igazat mondja mindig...és ez jó is lenne, hogyha tényleg igazat mondana, de sajnos legtöbb esetben hülyeségeket hord össze, és ez nem csak az én véleményem...Egyébként nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2014. okt. 6. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:

11:26-11:28-as vagyok.

Én barátnőm is nagyon makacs,csak az igazát hajszolja.De szerencsére ő nem gerjeszti a vitákat.Csak egy-két dolgon jobban kiakad.


Igazából ahogy észre vettem.Aki ilyen típus azokkal nem érdemes vitába szállni,mert úgy is alul maradsz.Szerintem hasonló karakter lehetsz mint én.

Én is sokszor eldöntöm nem vitázok,de egyszerűn rosszul esik,hogy azt hiszi igaza van aztán közben sehol semmi.És még én leszek a rossz barátnő.

Mondjuk a vita témák hanyagolása jó ötlet!!

Igazából nagyon hasznos tanácsot nem tudok adni,mert én sem igazán tudom mit tegyek.Sokszor inkább nem vitázok,hanem beletörődök,végig hallgatom.Tudom legbelül,hogy nincs igaza,de azzal,hogy vitába szállok csak rosszabb lesz.

2014. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbálkozom azzal, amit az utolsó mondatban írtál, többé-kevésbé sikerül. :) Mondjuk tegnap pont nem sikerült, viszont ennek az előnye, hogy végre megtörtént az első alkalom, mikor beismerte, hogy téved...:)
2014. okt. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!