Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik a legjobb helyek osztályki...

Mik a legjobb helyek osztálykirándulásra ( Magyarországon belül )?

Figyelt kérdés

Szlovákiaiak vagyunk, de MO-ra szeretnenk menni kirandulasra. Gimnaziumi 1. evfolyamrol van szo (16-17 evesekrol).

Olyan hely kene nekunk, ahol jol ellehetunk, nem morcos a hazigazda es nem draga a hely. Olyan hely, ahol pl be tudunk menni a varosba/faluba es nem kihalt a kornyek. Tudjatok, ahova a fiatalok is szivesen jarnak! :)

Az osztalykirandulas 3 napos lesz.

Kerlek otleteiteket osszatok meg velem es jo lenne ha konkret helyet is irnatok.

Koszonom.



2015. márc. 24. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Népszerű nyaralóhelyek: [link]


Az osztálykirándulás az hány főt jelent? Vagy lehet csak fáradt vagyok, de nem esett le mire célzol morcos házigazda alatt.


Szálláshelyek közül nézelődhettek pl. itt: [link]

2015. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az kb. 50 fot jelent durvan, ha mindenki jelentkezne.


A morcos hazigazda alatt azt ertem, hogy nem szeretnenk, ha 10kor takarodo lenne, vagy rank szoljanak, ha hangosan nevetunk. :)

2015. márc. 24. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja értem. Ez jó kérdés, gondolom a helytől is függ. Ezt mindenképp beszéljétek majd meg velük, mielőtt foglaltok.
2015. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zala megyéig eljönnétek még?
2015. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát ha szeretitek a tanyasi életet,ajánlom a Sárospataki Betyár Tanyát. Én ott voltam az osztályommal tavaly,és mindenki kedves volt!:)

A szobák ilyenek voltak: nagyon szépek és tiszták,volt külön vécé és fürdőszoba,meg hűtő,vízforraló,egy asztal,székek,mikró,az ágyak emeletes ágyak voltak egy szobában 4 emeletes ágy volt.A szobáknak igazából két ajtaja volt,egy külső ami mindig nyitva volt és ott tudtunk bemenni,meg egy hátsó,ami be volt zárva és ott nem mehettünk ki,de mellette volt egy ablak amit ki lehetett és azon közlekedtünk (:D)a hátsókertbe ahol volt egy rééééégi faház,meg akadálypálya.Voltak ott programok(lovaglás, íjászat). A kaják is jóók voltak.Este gulyás leves volt(csak hát nagyon csípős,egy agár meg két komondor kutya fogyasztotta el sunyiban :D) és almás rétes,(meghát mi rendeltünk PIZZÁT;) Reggeli: virsli,zsömle,tea(ketchup,majonéz,mustár),az ebéd: rántotthús köretnek krumpli salátával.Finomak voltak,de a nagy melegbe mondjuk nekünk nem volt túl sok kedvünk enni...:D Estefelé bementünk a faluba(busszal) ahol volt egy várrom,és egy (hát igen:) játszótér amivel jól elszórakoztunk XD.Bár volt ott még sok minden nem akartunk sétálni ezért visszamentünk.A szállóhelyen még van hely ahol lehet focizni,bogrács,meg (megint hát igen:) egy trambulin.És lovak.Ha az ilyen helyeket szeretitek én ajánlom hogy gyertek ide,nem fogjátok megbánni.;)

2015. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KoszonoM az eddigi tanacsokat!! :)
2015. márc. 25. 21:46
 7/7 anonim válasza:

Diósjenő Kemping.

Jó kis hely, ráadásul a balassagyarmati határtól kb 45 perc ha van külön buszotok, de van vonat is errefelé.

2016. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!