Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vettem 4 db új gumit a kocsimr...

Vettem 4 db új gumit a kocsimra, egy Kingstar ROad Fit SK 70 et. Nyári gumiként adták el nekem, hazaérve láttam, hogy m+S jelzés van rajta ( utána nincs hópihe, ilyesmi) és kicsit arrébb feljebb pedig négy szimbólum van rajta ?

Figyelt kérdés
Egy napocska, majd valami, majd egy hópihe, majd megint valami. Ez 4 évszakos ugye? Semmiképp sem téli? Esetleg nincs valakinek ugyanilyen? VÉlemény?Ha 4 évszakos,akkor nem fogok reklamálni, tudom sehol sem ajánlják a 4 évszakosat, de nincs külön téli-nyárira pénzem!

2013. jan. 6. 22:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy rákerestem konkrétan neten név alapján erre a gumira,hogy Kingstar ROadfit sk 70 185/60/R15 ( 88H) és mindenhol nyári gumiként dobja ki, nem értem...
2013. jan. 6. 22:36
 2/16 anonim ***** válasza:
Új, vagy használt gumik ezek amiket vettél??? Letudod fényképezni a mintázatát és feltölteni ide?
2013. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Kingstar alapból egy gagyi márka, hát még ha 4 évszakos. Máskor előtte nézz utána a dolgoknak.
2013. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Amit vettél az nyárigumi! A Kingstar téligumija SW 40 jelzésű. A Kingstar 4évszakosat nem gyárt. Egyébként Hankook termék ez is.
2013. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mire alapozod, hogy gagyi márka? Nem mondom hogy egy prémium kategória, de sosem volt garanciális gondunk vele. Pedig párezret felraktunk ezidáig. Vannak ennél sokkal gagyibb abroncsok is.
2013. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de akkor ha ez nyárigumi miért van rajta az M+S felirat és a 4 szimbólum? Pedig SK 70 van ráírva... Most akkor mi van?
2013. jan. 6. 23:03
 7/16 A kérdező kommentje:

Látott már konkrétan valaki ilyet?

Utolsó kommentelő,csak nem gumiforgalmazó vagy? Te mit gondolsz,gondolom te láttál már ilyen gumit, van azon 4 szimbólum, és M+S felirat, ami nyári?? Szerintem nincs.

2013. jan. 6. 23:05
 8/16 anonim ***** válasza:

A gumiabroncsokon található M+S jelzés az angol Mud + Snow (sár és hó) szavak kezdőbetűiből származó rövidítés. Ez mutatja, hogy az autógumit különösen havas és sáros utakon történő használatra fejlesztették. Az M+S jelöléssel ellátott téli gumik durvább profillal rendelkeznek, mint a nyári gumiabroncsok.

Sokan azt gondolják, hogy az M+S jelölés csak a téli gumiabroncsokon található meg, azonban ezt a jelölést használják a durvább mintázat jelölésére terepjáró gumiknál és négyévszakos gumiabroncsoknál is.


Forrás:

[link]

2013. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nyári gumi amit vettél! Tehát nem 4 évszakos és nem téli. M+S felirat csak azt jelzi hogy sárban is jól tapad. Ugye hóban nem fog tapadni annyira mintha téli lenne hiába van ráírva az "S" is.
2013. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Viszont ha nyári akkor miért van rajta a 4 kis szimbólum, közte a hópihe is?

Sőt, sehol nem írnak arról hogy valaha is látott már valaki nyári gumit M+S felirattal...

2013. jan. 6. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!